
Жеке тұратын көп деңгейлі кептіргіш, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:123682605
9 480 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полимербыт компаниясының тағамдық пластиктен жасалған жеке тұратын көп деңгейлі ыдыс—аяқ кептіргіші - сіздің ас үйіңіз үшін сенімді және ыңғайлы шешім. Ол табақтарды, қақпақтарды, кесетін тақталарды және ас құралдарын кептіруге өте ыңғайлы.
- Материал: төзімді тағамдық пластик
- Құрылым: екі ярусты
- Түрі: жеке тұрған
- Салмақ: жеңіл және қозғалуға ыңғайлы
- Ыдыстарды қорғау: дөңгеленген жиектер сызаттардың алдын алады
Артықшылықтары:
- Орнатуды қажет етпейді — бірден пайдалануға дайын
- Әмбебап — ыдыс-аяқтың әртүрлі түрлеріне жарамды
- Ықшам және функционалды — ас үйдегі орынды үнемдейді
- Жеңіл және мобильді — асүйде оңай қозғалады
- Ыдыс—аяқ үшін қауіпсіз - бетінің зақымдалуын болдырмайды
Бұл кептіргіш ыдыс-аяқтың тез және тиімді кептірілуін қамтамасыз ете отырып, ас үй кеңістігіңіздің стильді және практикалық элементіне айналады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.773 кг |
| Қосымша ақпарат | Полимербыт №135 32*29* 8см |
| Құрылым | көп деңгейлі |
| Ерекшеліктері | Полимербыт №135 екі қабатты кептіргіш 32*29*8см |
| Үшін жарамды | ыдыс-аяқ |
| Өлшемдері | 32*29*8см |
| Кептіргіш түрі | жеке тұрған |
- Бағасы: 9 480 ₸



