
Ник Сб8п/ч/ 14630111505038 кептіргіш, металл, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:106352480
15 698 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ник Сб8п/сағ кептіргіш — берік металл қаңқасы және ойластырылған конструкциясы бар, үйде пайдалануға жарамды, сенімді және ыңғайлы киім кептіруге арналған құрылғы.
- Материал: коррозияға қарсы жабыны бар металл және пластик
- Құрылым: кептіргіш шыбықтардың көлденең және бойлық орналасуымен топсалы қақпақшалар
- Кептіргіш табақтың ұзындығы: 21 м
- Максималды жүктеме: 15 келіге дейін
- Ерекшеліктері: киімді кептіруге арналған қосымша сөре, сырғып кетпеу және бетін қорғау үшін тіректердегі пластик ұштары
Артықшылықтары:
- Коррозияға қарсы жабыны бар металл қаңқаның арқасында конструкцияның жоғары беріктігі
- Тиімді кептіру үшін штангалардың әртүрлі орналасулары бар топсалы қақпақтардың арқасында пайдалану ыңғайлылығы
- Ұсақ-түйек заттарға арналған қосымша сөренің тиімділігі
- Пластикалық ұштардың арқасында еденді қорғау және сырғып кетудің алдын алу
- Кептіргіш табақтың үлкен ұзындығы кірдің үлкен көлемін кептіру үшін жеткілікті орынды қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 5 кг |
| Максималды жүктеме | 15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 93 см |
| Ұзындығы | 181.5 см |
| Кептіру аймақтарының саны | 3 |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Корпус материалы | Металл|Пластик |
| Шыбықтар | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 21 м |
| Орналастыру | едендік |
| Ені | 51.5 см |
| Электрлік | Жоқ |
- Бағасы: 15 698 ₸






