
Кептіргіш Nika СБТ18/РЗ, металл
- Бар
- Коды:117903151
17 709 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nika СБТ18/РЗ киімге арналған кептіргіш тиімді және ұқыпты кептіруге арналған. Коррозияға қарсы жабыны бар берік металдан жасалған, ол пайдалануда сенімділік пен ұзақ мерзімділікті қамтамасыз етеді. Кептіргіштің негізгі түсі - алтын, бұл оған стильді және заманауи көрініс береді. Бұйымның өлшемдері ұзындығы 177 см, биіктігі 90 см және ені 53,5 см, бұл оған көп мөлшерде зығыр матаны орналастыруға мүмкіндік береді. Максималды жүктеме 15 кг құрайды, бұл оны жеңіл және ауыр заттарды кептіруге жарамды етеді. Кептіргіште бір жұмыс ұзындығы және үш кептіру алаңы бар, бұл кірдің оңтайлы таралуын қамтамасыз етеді және диаметрі 10 мм болатын арнайы түтіктердің арқасында оның мыжылуын болдырмайды. Құрылымы жиналмалы болып табылады, бұл кептіргішті пайдаланбаған кезде ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. Жинаққа сонымен қатар ұсақ заттарға арналған ұстағыш кіреді, бұл кептіру процесін одан да ыңғайлы етеді. Кептіргіш Nika СБТ18/РЗ мінсіз пайдалану үшін үй жағдайында қамтамасыз ете отырып, сапалы кептіру без кромов е. Ол тұрмыстағы сапа мен ыңғайлылықты бағалайтын әрбір үй шаруасындағы әйел үшін таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 2 кг |
| Максималды жүктеме | 15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 90 см |
| Ұзындығы | 177 қараңыз |
| Қосымша ақпарат | Түсі: Алтын. Коррозияға қарсы жабыны бар металл түтіктер, мата диаметрі 10 мм құбырлардан жасалған, бұл зығыр матаның мыжылуын болдырмайды және кептіру процесін жылдамдатады. |
| Кептіру аймақтарының саны | 3 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | ұсақ заттарды ұстаушы |
| Шыбықтар | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 18 м |
| Орналастыру | едендік |
| Ені | 53.5 см |
| Электрлік | Жоқ |
- Бағасы: 17 709 ₸




