
Кептіргіш Nika СБ1/сағ, металл
- Бар
- Коды:119711538
9 472 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nika киімге арналған кептіргіш СБ1/Сағ — үйде киім мен іш киімді кептіруге арналған сенімді және ыңғайлы шешім. Төзімді металдан жасалған ол тез кептіру үшін ыңғайлы орналастыру үшін беріктік пен практикалықты біріктіреді.
- Материал: тұрақтылық пен беріктікке арналған металл корпус;
- Максималды жүктеме: 15 кг-ға дейін, бұл көп мөлшердегі кір жууға жарамды;
- Құрылым: кірді ыңғайлы ілу үшін үш кептіру алаңы;
- Өлшемдері: ықшам, бұл кептіргішті кез келген үй-жайда орнатуға мүмкіндік береді.
Nika кептіргішінің артықшылықтары СБ1/сағ:
- Төзімді металл конструкциясы ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді;
- Сыйымдылығы 15 кг-ға дейін кірдің үлкен партияларын кептіруге мүмкіндік береді;
- Әртүрлі заттарды кептіруді жақсырақ ұйымдастыруға арналған үш бөлім;
- Шағын габариттер пәтерде, үйде немесе саяжайда орналастырудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді;
- Пайдалану және қызмет көрсету оңай.
Nika СБ1/сағ кептіргіші тұрмыста сапа мен ыңғайлылықты қамтамасыз ете отырып, киімді үйде немесе үй-жайға қарамастан тиімді және ыңғайлы кептіру үшін өте қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Максималды жүктеме | 15 кг |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 111.5 см |
| Ұзындығы | 177 қараңыз |
| Кептіру аймақтарының саны | 3 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Корпус материалы | Металл |
| Шыбықтар | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 18 м |
| Орналастыру | едендік |
| Ені | 53.5 см |
| Электрлік | Жоқ |
- Бағасы: 9 472 ₸







