
LARA таба LR02-203 Choco алюминий 3.1 л
- Бар
- Коды:102560601
21 875 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мәрмәр – дизайндағы тамаша екпін, ал "Choco" сериялы LARA кәстрөлдері – күнделікті пісіруге арналған тамаша жоғары сапалы ыдыс. Бұл топтаманың табалары ыдыстармен өзара әрекеттесуде жаңа тәжірибе ғана емес, сонымен қатар олармен өзара әрекеттесудің тамаша нәтижесін алуға мүмкіндік береді.
Серия құйылған алюминийден жасалған және тамаша жылу өткізгіштік қасиеттерге ие. Минералды бөлшектері бар берік жабыспайтын жабын түбі мен қабырғаларын зақымданудан сенімді қорғайды.
Бу шығаратын қақпағы ыстыққа төзімді шыныдан жасалған, болат жиегі және ыңғайлы G-тәрізді тұтқасы бар. Индукциялық түбі плиталардың барлық түрлеріне жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lara |
| Көлемі | 3.1 л |
| Түрі | Кәстрөл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Материал | Алюминий |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қабырғалардың биіктігі | 10 см |
| Түбінің диаметрі | 16.6 қараңыз |
| Қақпақтың диаметрі | 22 см |
| Индукциялық пештер үшін | Иә |
| Қосымша | Құйылған қаламдар |
| Қақпақ | шыны |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Ерекшеліктері | Жабыспайтын жабын, пеште пайдалануға болады, ыдыс жуғыш машинада жууға болады |
| Үйлесімді тақталар | плиталардың барлық түрлері үшін, газ плиталары үшін, пеш үшін, индукциялық пештер үшін, шыны керамикалық плиталар үшін, электр плиталары үшін |
| Жабыспайтын жабынның түрі | мәрмәр |
- Бағасы: 21 875 ₸










