
XG 2905-B қоңыр түсті шатыр
- Қолжетімді емес
- Коды:139645869
93 225 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шатыр, XG Aurora Camping, 2905-B, жиналмалы, алты жақты, 366 x 366 x 228 см, қоңыр, тасымалдауға, сақтауға арналған сөмке, бүктелген кезде 185 см!
XG Aurora Camping шатыры — бұл табиғатта жалғыз немесе отбасымен демалуды қалайтындар үшін тамаша таңдау. Ол жайлы атмосфераны құра отырып, ылғалдан, желден және суықтан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Ең аз күш жұмсай отырып, шатырды небәрі 5 минутта жинаңыз. Кіреберістің алдына күнқағарды орнатыңыз, сонда сіз оның көлеңкесінің астындағы орындыққа отыра аласыз. Торлардан жасалған желдетілетін қабырғалар ыстық күндерде салқындықты қамтамасыз етеді, ал торлардың үстіне қойылған қалың перделер түнде жылуды қамтамасыз етеді. XG Aurora Camping-пен бірге жаңа белестерді ашыңыз!
XG Aurora Camping шатырларының артықшылықтары:
Кең
Ыстық күндерге арналған торлы қабырғалар
Салқын ауа райына арналған қабырғалардың үстіндегі перделер
Жақсы ауа алмасу
5 минут ішінде жылдам құрастыру
Судан және желден қорғау
Шатырға кірер алдындағы күнқағар
Шатырға кірер алдындағы күнқағар
420D Oxford
Суға төзімділік - PU 3000
Автоматты құрастыру механизмі
XG Aurora Camping шатыры — бұл табиғатта жалғыз немесе отбасымен демалуды қалайтындар үшін тамаша таңдау. Ол жайлы атмосфераны құра отырып, ылғалдан, желден және суықтан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Ең аз күш жұмсай отырып, шатырды небәрі 5 минутта жинаңыз. Кіреберістің алдына күнқағарды орнатыңыз, сонда сіз оның көлеңкесінің астындағы орындыққа отыра аласыз. Торлардан жасалған желдетілетін қабырғалар ыстық күндерде салқындықты қамтамасыз етеді, ал торлардың үстіне қойылған қалың перделер түнде жылуды қамтамасыз етеді. XG Aurora Camping-пен бірге жаңа белестерді ашыңыз!
XG Aurora Camping шатырларының артықшылықтары:
Кең
Ыстық күндерге арналған торлы қабырғалар
Салқын ауа райына арналған қабырғалардың үстіндегі перделер
Жақсы ауа алмасу
5 минут ішінде жылдам құрастыру
Судан және желден қорғау
Шатырға кірер алдындағы күнқағар
Шатырға кірер алдындағы күнқағар
420D Oxford
Суға төзімділік - PU 3000
Автоматты құрастыру механизмі
| Салмақ | |
|---|---|
| Салмақ | 15 кг |
| Суға төзімділік | |
| Түбінің суға төзімділігі | 10000 мм су бағаны |
| Тенттің суға төзімділігі | 3000 мм су бағаны |
| Негізгі | |
| Тартқыштар саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тігістерді тығыздау | желімделгендер |
| Қаңқа | Металл |
| Жинақтау | сөмке, тартпа, қалқанға арналған тіректер |
| Материал | 420D Oxford |
| Мақсаты | кемпингтік |
| Ерекшеліктері | желге төзімді белдемше, ультракүлгіннен қорғау, отқа төзімді сіңдіру, масаларға қарсы тор, дауыл тартқыштары |
| Өлшемдері | 366х366х228 см |
| Түрі | Шатыр |
- Бағасы: 93 225 ₸










