
RSP кемпингтік шатыры 3 орындық жасыл
- Бар
- Коды:139640779
70 312 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Треккингтік шатыр үш орындық RSP Krewl 3 туристік жорықтар үшін де, табиғатта отбасымен демалу үшін де өте қолайлы. Салмағы мен бүктелген өлшемдерінің аздығына байланысты ол жаяу серуендеуге, сондай-ақ велосипед пен мотошеруге өте танымал.
Шатыр тенті 3000 мм су өткізбейтін индексі бар берік және сонымен бірге жеңіл полиэфир 190T 63D материалынан жасалған. су бағанасы, бұл өте жоғары көрсеткіш және кез келген жаңбырға төтеп бере алады.
Онда өрттің таралуын кешіктіретін сіңдіру бар. Шатырдың түбі арматураланған полиэтилен - терпаулингтен жасалған, ол 10 000 мм су өткізбейтін өте берік материал болып табылады. су бағанының. Шатырдың қаңқасы жоғары сапалы талшықты класты құрама доғалардан жасалған, олар жақсы икемділікке және үлкен қауіпсіздік шегіне ие. Шатырлар дауылдан жасалған арқалықтар мен қазықтармен бірге жеткізіледі, олардың көмегімен ауа-райы қолайсыз және қатты жел болған жағдайда шатырды мықтап бекітуге болады.
Шатырға кіре берісте заттарыңыз бен аяқ киімдеріңізді орналастыруға болатын кең вестибюль бар. Тамбур қосымша доғамен жабдықталған, ол шатырды ұстап тұрады, осылайша оның көлемін ұлғайтады және жұмысты ыңғайлы етеді. Сондай-ақ, вестибюльде алынбалы еден қарастырылған, ол шатырмен бірге жеткізіледі.
Бұл модельдің айрықша ерекшелігі екі жағынан үлкен желдеткіш терезелер болып табылады, олар арнайы тіректермен жабдықталған, олардың көмегімен ауа ағынын реттеуге болады.
Жатын бөлменің есіктері мен желдеткіш терезелерін қайталайтын кәсіби шағын москит торының арқасында шатырды жәндіктердің барлық түрлерінен, соның ішінде ұсақ шыбындардан қорғай отырып, тамаша желдетуге қол жеткізілді.
Шатырдың жатын бөлмесінде заттарды сақтауға арналған қалталар, сондай-ақ шамға арналған ілмек бар.
Шатырдың қаптамасы берік материалдан жасалған
Оксфорд 300D, шатырды орауға ыңғайлы болу үшін фастекстермен және салмақ түсіретін итарқамен, сондай-ақ тасымалдау тұтқаларымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | R.S.P. |
| Кірістер саны | 1 |
| Бөлмелер саны | 1 |
| Тартқыштар саны | 6 |
| Салмақ | |
| Салмақ | 4 кг |
| Суға төзімділік | |
| Түбінің суға төзімділігі | 10000 мм су бағаны |
| Тенттің суға төзімділігі | 3000 мм су бағаны |
| Жасалу материалы | |
| Түбінің материалы | Күшейтілген полиэтилен |
| Тент материалы | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желдеткіш терезелер | Жоқ |
| Тігістерді тығыздау | буланған |
| Орындар саны | 3 |
| Терезелер саны | Жоқ |
| Құрылым | қалқа |
| Ішкі шатыр материалы | Полиэстер |
| Мақсаты | кемпингтік |
| Ерекшеліктері | желге төзімді белдемше, ультракүлгіннен қорғау, отқа төзімді сіңдіру, қардан қорғайтын белдемше |
| Сыртқы шатырдың өлшемдері | 130x330x190 |
| Ішкі шатырдың өлшемдері | 130x330x190 |
| Маусымдылық | жазғы |
| Түрі | Шатыр |
| Қаңқа түрі | сыртқы |
| Түсі | жасыл |
- Бағасы: 70 312 ₸









