
Шатыр XG 2906-B хаки
- Қолжетімді емес
- Коды:139645891
93 225 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шатыр XG 2906-B хаки – табиғатта демалу үшін сенімді және ыңғайлы шешім. Бұл жиналмалы алты жақты шатыр ылғалдан, желден және суықтан қорғауды қамтамасыз етеді, жалғыз немесе отбасымен демалуға ыңғайлы жағдай жасайды.
- Өлшемдері: 366 x 366 x 228 см
- Түсі: хаки
- Материал: PU 3000 суға төзімді сіңдіруі бар 420D Оксфорд
- Автоматты құрастыру механизмі
- Тасымалдауға арналған сөмке, бүктелген пішіндегі ұзындығы – 185 см
- Жақсы желдетуге арналған торлы қабырғалар
- Суықтан қорғайтын қалың перделер
- Қосымша жайлылық үшін кіреберістің алдындағы күнқағар
XG 2906-B шатырының артықшылықтары:
- Жайлы орналастыру үшін кең ішкі кеңістік
- Ең аз күш жұмсай отырып, небәрі 5 минутта жылдам құрастырыңыз
- Желден және ылғалдан тиімді қорғаныс
- Торлы қабырғалардың арқасында оңтайлы желдету
- Кіреберістің алдындағы қосымша күнқағар көлеңке береді
- Төзімділік үшін тозуға төзімді және суға төзімді материал
XG 2906-B хаки шатыры жаяу серуендеуге, пикниктерге және ашық ауада отбасылық іс-шараларға өте ыңғайлы, кез келген ауа райы жағдайында жайлылық пен қорғанысты қамтамасыз етеді.
| Салмақ | |
|---|---|
| Салмақ | 15 кг |
| Суға төзімділік | |
| Түбінің суға төзімділігі | 10000 мм су бағаны |
| Тенттің суға төзімділігі | 3000 мм су бағаны |
| Негізгі | |
| Тартқыштар саны | 8 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тігістерді тығыздау | желімделгендер |
| Қаңқа | Металл |
| Жинақтау | сөмке, тартпа, қалқанға арналған тіректер |
| Материал | 420D Oxford |
| Мақсаты | кемпингтік |
| Ерекшеліктері | желге төзімді белдемше, ультракүлгіннен қорғау, отқа төзімді сіңдіру, масаларға қарсы тор, дауыл тартқыштары |
| Өлшемдері | 366х366х228 см |
| Түрі | Шатыр |
- Бағасы: 93 225 ₸








