
Xiaomi 5 Plus GL қара электросамокаты
- Бар
- Коды:142919812
393 013 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi 5 Plus GL қара электросамокаты — заманауи және сенімді көлік құралы, қалалық жағдайларға өте ыңғайлы. Ол ыңғайлы және жылдам жүруді қамтамасыз ету үшін жинақылықты, ыңғайлылықты және жоғары өнімділікті біріктіреді.
- Максималды жылдамдық: қала бойынша тиімді қозғалыс үшін 25 км/сағ дейін.
- Бір зарядта жүріс: 60 км-ге дейін, бұл ұзақ сапарлар үшін жеткілікті.
- Қозғалтқыш қуаты: 900 Вт, өрмелеуді жеңілдетеді.
- Батарея сыйымдылығы: 10.2 Ah зарядтау уақыты 9 сағат.
- Құрылым: оңай сақтау және тасымалдау үшін жиналмалы.
Xiaomi 5 Plus GL электр скутерінің артықшылықтары:
- Ықшамдылық және пайдаланудың қарапайымдылығы.
- Қуатты аккумулятордың арқасында ұзақ автономия.
- Қауіпсіз және жылдам қозғалу үшін жоғары жылдамдық пен қуат.
- Экологиялылық — зиянды заттарды шығармайды.
- Жиналмалы конструкцияның арқасында сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы.
Xiaomi 5 Plus GL қара электр скутері ұтқырлықты және қалада жүрудің экологиялық таза әдісін бағалайтындар үшін қолайлы. Қауіпсіз сапарлар үшін қорғаныс құралдарын пайдалану ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 26.7 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Максималды жылдамдық | 25 км/сағ |
| Жақтау материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | Амортизатор |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Зарядтау уақыты | 9 сағ |
| Қосымша ақпарат | * Максималды жылдамдық 25 км/сағ: Салмағы 75±5 кг, қуаты 70%±10%, қоршаған орта температурасы 25±5°C және желдің жылдамдығы ≤3 м/с жүк тасымалдай отырып, скутер қосалқы қозғалыс аймағында жылдамдықты арттырды және сынақ алаңына жеткенде максималды жылдамдығын сақтап қалды |
| Батарея сыйымдылығы | 10.2 Ач |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Қозғалтқыш қуаты | 900 Вт |
| Бір зарядта жүріс | 60 шақырым |
| Дөңгелектердің өлшемі | 12 дюйм. |
| Орындықпен | Жоқ |
| Жиналмалы | Иә |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Дөңгелектердің түрі | түтіксіз |
- Бағасы: 393 013 ₸







