
Urevo URTM028 электрлік
- Бар
- Коды:131621188
128 657 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үйге арналған электрлік жүгіру жолы UREVO E3S - жаттығулардың жайлылығы мен тиімділігін қамтамасыз ететін жоғары сапалы жаттықтырушы.
Қос амортизация: жүгіру жолы еркін қозғалуға арналған 40*102 см кең төсеммен, 5 қабатты сырғымайтын таспамен, 8 силикон амортизаторымен және 2 жұмсақ резеңке төсеммен жабдықталған. Бұл ыңғайлы жаттығуларды қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар тізеңізді қорғай отырып, буындарыңыздағы соққы жүктемесін тиімді азайтады.
Қуатты дыбыссыз қозғалтқыш: астыңғы жүгіру жолы максималды жүктемесі 120 кг болатын қуатты 2,25 ат күші қозғалтқышымен жабдықталған. Бұл тренажердің қуатты қозғалтқышы тұрақтылық пен жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар өте тыныш жұмыс істейді.
Портативті жүгіру жолы: жеңіл, ыңғайлы қозғалу үшін екі алдыңғы доңғалақпен жабдықталған. Құрастыруды қажет етпейді, қаптамадан шығарғаннан кейін бірден пайдалануға дайын. Ықшам дизайн оны оңай тасымалдауға және орынды үнемдеуге мүмкіндік береді, мысалы, кереуеттің немесе диванның астына қою арқылы.
Үйге арналған UREVO E3S электрлік жүгіру жолын таңдай отырып, сіз жақсы дене шынықтыру мен денсаулықты сақтауға көмектесетін сенімді және тиімді тренажер аласыз.
Қос амортизация: жүгіру жолы еркін қозғалуға арналған 40*102 см кең төсеммен, 5 қабатты сырғымайтын таспамен, 8 силикон амортизаторымен және 2 жұмсақ резеңке төсеммен жабдықталған. Бұл ыңғайлы жаттығуларды қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар тізеңізді қорғай отырып, буындарыңыздағы соққы жүктемесін тиімді азайтады.
Қуатты дыбыссыз қозғалтқыш: астыңғы жүгіру жолы максималды жүктемесі 120 кг болатын қуатты 2,25 ат күші қозғалтқышымен жабдықталған. Бұл тренажердің қуатты қозғалтқышы тұрақтылық пен жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар өте тыныш жұмыс істейді.
Портативті жүгіру жолы: жеңіл, ыңғайлы қозғалу үшін екі алдыңғы доңғалақпен жабдықталған. Құрастыруды қажет етпейді, қаптамадан шығарғаннан кейін бірден пайдалануға дайын. Ықшам дизайн оны оңай тасымалдауға және орынды үнемдеуге мүмкіндік береді, мысалы, кереуеттің немесе диванның астына қою арқылы.
Үйге арналған UREVO E3S электрлік жүгіру жолын таңдай отырып, сіз жақсы дене шынықтыру мен денсаулықты сақтауға көмектесетін сенімді және тиімді тренажер аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Urevo |
| Салмақ | 20.5 кг |
| Пайдаланушының максималды салмағы | 120 кг |
| Түрі | Электр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген бағдарламалар | Жоқ |
| Жүгіру жолағының ұзындығы | 126 см |
| Қосымша ақпарат | Мобильді қосымша арқылы қосылу |
| Жүректің соғу жиілігін өлшеу | Иә |
| Қозғалтқыш қуаты | 2.25 а.к. |
| Конструкция ерекшеліктері | Bluetooth, амортизация жүйесі |
| Қосылу | Жоқ |
| Дисплей көрсеткіштері | жүріп өткен қашықтық, ағымдағы жылдамдық, қарқын |
| Өлшемдері | 134*15*62 |
| Жүгіру жолағының өлшемдері | 40 x 102 |
| Еңкею бұрышын реттеу | Иә |
| Жиналмалы | Жоқ |
| Жүгіру жолағының қозғалыс жылдамдығы | 6 км/сағ |
| Жолдың еңіс түрі | механикалық |
| Еңкею бұрышы | 3 градус. |
| Жүгіру жолағының ені | 53 см |
- Бағасы: 128 657 ₸

