
Xiaomi Electric Scooter 5 GL қара электрлі самокат
- Бар
- Коды:137607178
287 926 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi Electric Scooter 5 GL қара электрлі самокат — қозғалыс ауқымы ұлғайтылған және тұрақтылығы жақсартылған қала үшін сенімді және қуатты көлік құралы. Ол әрбір сапардың қауіпсіздігі мен ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін жоғары өнімділікті, жайлылықты және ұзақ мерзімділікті біріктіреді.
- Шиналар: жақсартылған герметикалығы мен амортизациясы бар 10 дюймдік 60 мм түтіксіз шиналар
- Батарея: сыйымдылығы жоғары литий батареясы 477 Вт сағ
- Қозғалтқыш: қуаты 350 Вт артқы жетекті, 48 В аккумулятордан қуат алады
- Жақтау: қалыңдығы 1,5 мм көміртекті болат, максималды динамикалық жүктемесі 120 кг
- Қорғау: IPX5 сыныбы, шашырауға және жаңбырға төзімді
Xiaomi Electric Scooter 5 GL электр скутерінің артықшылықтары:
- Шиналардың жолмен жанасуының үлкен аумағының арқасында қауіпсіз және тұрақты жүру
- Бір зарядта ұзақ жүгіру — күнделікті сапарлар мен демалыс күндері үшін өте қолайлы
- Қуатты қозғалтқыш өрлеулерді сенімді еңсеруге және бірқалыпты үдеуді қамтамасыз етуге қабілетті
- Берік және берік жақтау айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады
- Ылғалдан қорғау скутерді кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді
Xiaomi Electric Scooter 5 GL қара электр скутері — бұл қала ішінде және одан тыс жерлерде ыңғайлы, қауіпсіз және экологиялық таза қозғалыс үшін тамаша шешім.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 20 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Максималды жылдамдық | 25 км/сағ |
| Жақтау материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | Амортизатор, Табан |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Зарядтау уақыты | 9 сағ |
| Батарея сыйымдылығы | 10.2 Ач |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Қозғалтқыш қуаты | 700 Вт |
| Бір зарядта жүріс | 60 шақырым |
| Орындықпен | Жоқ |
| Жиналмалы | Иә |
| Батарея түрі | Li-Ion |
- Бағасы: 287 926 ₸










