
Xiaomi Electric Scooter 5 Pro GL қара электрлі самокат
- Бар
- Коды:137607078
357 984 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Xiaomi Electric Scooter 5 Pro GL қара электрлі самокат — бұл қала ішінде және одан тыс жерлерде ыңғайлы және қауіпсіз жүру үшін жасалған заманауи қалалық электрлік скутер. Қуатты қозғалтқышы мен ойластырылған амортизациясының арқасында ол тіпті ойлы-қырлы жолдарда да бірқалыпты қозғалысты қамтамасыз етеді.
- Алдыңғы екі серіппелі амортизаторлар
- Артқы бір серіппелі амортизаторлар
- диаметрі 60 мм 10 дюймдік түтіксіз шиналар
- Сыйымдылығы 477 Вт литий батареясы
- Аккумуляторлық жүйе 48 В
- Артқы қозғалтқыштың қуаты 400 Вт
- Артқы жетек
Амортизаторлар соққыны сіңіруді күшейтеді, бұл жүруді ыңғайлы және тегіс етеді. Түтіксіз шиналар жолмен жанасатын кең аумақтары бар, әсіресе бұрылыс кезінде сенімді ұстау мен тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Сыйымдылығы жоғары литий батареясы электр скутерін күнделікті саяхат пен демалыс үшін пайдалануға мүмкіндік беретін ұзақ қашықтықты қамтамасыз етеді. Қуатты артқы қозғалтқыш жылдамдықты арттыруды және өрмелеуді сенімді түрде басқаруды жеңілдетеді.
Xiaomi Electric Scooter 5 Pro GL қара артықшылықтары:
- Тиімді амортизацияның арқасында ыңғайлы жүру
- Жолдағы сенімді ілінісу қауіпсіздікті арттырады
- Бір зарядта үлкен қуат резерві
- Сенімді үдеуге және тауға көтерілуге арналған қуатты қозғалтқыш
- Заманауи дизайн және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған сенімді құрылым
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 22 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Максималды жылдамдық | 25 км/сағ |
| Ерекшеліктері | Амортизатор, Табан |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Зарядтау уақыты | 9 сағ |
| Батарея сыйымдылығы | 10200 Ач |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Жақтау материалы | алюминий қорытпасы |
| Қозғалтқыш қуаты | 1000 Вт |
| Бір зарядта жүріс | 60 шақырым |
| Дөңгелектердің өлшемі | 60 дюйм. |
| Орындықпен | Жоқ |
| Жиналмалы | Иә |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Дөңгелектердің түрі | құйылған |
- Бағасы: 357 984 ₸










