
Рюкзак Emerald Path A-1123 жасанды былғары қара
- Бар
- Коды:136702808
30 266 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deluxe Emerald Path A-1123 былғары рюкзактары ыңғайлылық пен сапаны бағалайтын заманауи адамға арналған стильді және функционалды аксессуар болып табылады. Рюкзак табиғи былғарыдан жасалған және күнделікті қолдануға өте ыңғайлы талғампаз, бірақ сонымен бірге берік дизайнға ие. Рюкзактың өлшемі 15, 6 дюймді құрайды, бұл оны ноутбуктер мен басқа құрылғыларды тасымалдауға ыңғайлы етеді. Ол әрқайсысы белгілі бір қажеттіліктерге арналған төрт шығанақпен жабдықталған. Сырттағы ең кішкентай бөлік (12x20 см) кілттерді, карталарды немесе басқа ұсақ заттарды сақтауға өте ыңғайлы. Екінші бөлік (20x30 см) кең және құжаттарға немесе керек-жарақтарға ыңғайлы. Негізгі екі бөлік рюкзактың толық өлшеміне сәйкес келеді, бұл кітаптар, киімдер немесе басқа қажетті заттар сияқты үлкен заттарды ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. Ноутбукке арналған ең қауіпсіз бөлімге ерекше назар аудару керек. Ол рюкзактың ең қауіпсіз жерінде орналасқан — ноутбукты зақымданудан сенімді қорғайтын қатты арқа төсемі бар соңғы бөлік. Бүйір қалталары ашық, құлыптары жоқ, су бөтелкелері немесе қолшатырлар сияқты жиі қолданылатын заттарға жылдам қол жеткізуге өте ыңғайлы. Рюкзак Deluxe Emerald Path A-1123 — бұл сапалы және ыңғайлы аксессуар ғана емес, сонымен қатар стильді, практикалық және өз заттарының қауіпсіздігін бағалайтындар үшін нағыз олжа.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Биіктігі | 45 см |
| Тереңдігі | 15 см |
| Түсі | Қара |
| Ені | 30 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кім үшін | Әйелдер үшін, Ерлер үшін |
| Ілмек | Найзағай |
| Үстіңгі материал | Жасанды былғары |
| Стиль | Қалалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Сөмке |
- Бағасы: 30 266 ₸



