
Рюкзак HP 7J595AA полиэстер жасыл, сұр
- Бар
- Коды:118190770
15 097 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HP рюкзактары төзімділік пен тозуға төзімділікті қамтамасыз ету үшін берік полиэфирден жасалған. Оның күнделікті қолдануға жарамды стильді қалалық дизайны бар. Рюкзактың өлшемдері биіктігі 44 см, ені 30 см және тереңдігі 19 см, бұл оны оқу материалдарын, ноутбуктерді және жеке заттарды сақтауға өте ыңғайлы етеді. Рюкзак екі түсте ұсынылған: сұр және жасыл, бұл кез келген стиль үшін дұрыс опцияны таңдауға мүмкіндік береді. Сыдырманың жабылуы қауіпсіз жабуды қамтамасыз етеді, ал иық белдігі рюкзакты иығыңызда ыңғайлы алып жүруге мүмкіндік береді. Алдыңғы жағындағы қосымша қалта кілттер немесе телефон сияқты ұсақ заттарды ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. Бұл рюкзак ерлерге арналған және жоғары сапалы материалдар мен құрастыруға кепілдік беретін Қытайда жасалған. Ол оқу, жұмыс немесе ашық ауада іс-шаралар үшін тамаша серіктес болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Биіктігі | 44 см |
| Тереңдігі | 19 см |
| Ені | 30 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кім үшін | Ерлер үшін |
| Ілмек | Найзағай |
| Үстіңгі материал | Полиэстер |
| Ерекшеліктері | Иық бауы |
| Стиль | Қалалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Сөмке |
| Түсі | жасыл, Сұр |
- Бағасы: 15 097 ₸




