
Xiaomi MITU серуендеуге арналған арба, көк
- Бар
- Коды:101459452
50 901 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi MITU серуендеуге арналған арба, көк — нәрестемен белсенді серуендеуге арналған ыңғайлы және заманауи шешім. Жеңіл және ықшам, ол оңай бүктеледі және тіпті қол жүгінде де тасымалдауға жарамды, бұл нәрестеңізге жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Максималды жүктеме: 15 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 6"
- Материал: рама — алюминий, қаптау — мата
- Тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы жиналмалы құрылым
- Ыңғайлы тасымалдауға арналған иық белдігі
- Баланың гигиенасына арналған бактерияға қарсы жастық
- Реттелетін арқалық 3 қалыпта: жату, жату және отыру
- Күннен қорғайтын UPF50+ үш сегментті реттелетін қалқасы бар
- Аспалы және 360° алдыңғы бұрылысы бар полиуретанды көбіктен жасалған төрт дөңгелек
- Баланы бақылауға арналған терезе
- Сырғымайтын тұтқа және сырғанауға қарсы табан
- Жіксіз су өткізбейтін найзағай
- Бес нүктелі қауіпсіздік белдігі
- 5 кг-ға дейінгі жүкті сақтауға арналған себет
- Габариттері (ВхШхГ): 1010x487x810 мм (ашылған түрде), 478x408x258 мм (бүктелген түрде)
Xiaomi MITU арбасының артықшылықтары:
- Жеңіл және ықшам — саяхатқа және серуендеуге ыңғайлы
- Кез келген жолдарда бірқалыпты жүруге арналған ойластырылған амортизациялық механизм
- Әртүрлі позициялардағы сәбидің барынша жайлылығы үшін реттелетін ортопедиялық арқалық
- 360° айналу мүмкіндігі бар берік дөңгелектер маневрлік пен тұрақтылықты қамтамасыз етеді
- Күн сәулесінен және қолайсыз ауа райы жағдайларынан қорғаудың жоғары деңгейі
- Қауіпсіздік бірінші орында — бес нүктелі белдіктер және сенімді жақтау
- Пайдаланудағы ыңғайлылық — сыйымды себет және жиналудың қарапайымдылығы
Xiaomi MITU арбасын таңдай отырып, сіз балаңызға жайлылық пен қауіпсіздікті, ал өзіңізге — серуендеу кезінде ыңғайлылық пен ыңғайлылықты қамтамасыз етесіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Бүктеу механизмі | Кітап |
| Айналмалы алдыңғы дөңгелектер/дөңгелек | Иә |
| Жаюлы күйдегі арбаның өлшемі | |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Тұтқаның биіктігін реттеу | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | күннен қорғайтын қалқа |
| Реттеу мүмкіндігі | реттеулер жоқ |
| Трансформация мүмкіндігі | серуендеу блогына |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Негізгі блоктардың саны | 1 - бір бала үшін |
| Сауда-саттыққа арналған себет | Иә |
| Ең жоғары жас | 3 жасқа дейін |
| Материал | Мата |
| Сорғыш материалы | мата |
| Негізгі түс | Көк |
| Ерекшеліктері | жиналмалы конструкция; күннен қорғайтын UPF50+; бес нүктелі қауіпсіздік белдіктері, жұмсақ төсемдермен |
| Блокты бетпен/арқамен ауыстыру | Жоқ |
| Арқаның қалпы | жату, отырып |
| Алдыңғы және артқы осьтердің әртүрлі ені | Иә |
| Өлшемдері | 101х48,7х81см |
| Жиналған түрдегі өлшемдер | 478 х 408 х 258 мм |
| Алмалы-салмалы дөңгелектер | Жоқ |
| Түрі | серуендеуге арналған арба |
- Бағасы: 50 901 ₸







