
Deerma DEM-CF15W шаш кептіргіш 1600 Вт
- Бар
- Коды:103626606
14 899 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаш кептіргіш шағын өлшемдерге және жеңіл салмаққа ие, бұл оны кішкентай әйелдің қолына және күнделікті тасымалдауға ыңғайлы етеді. Жиынтықта магнитті бекіткіші бар және 360-та айналу мүмкіндігі бар концентратор қондырмасы бар, ол бағытты ауа ағынын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Модельде шудың төмен деңгейі және температураны бақылау жүйесі бар, бұл оның қызып кетуіне және шаштың бүлінуіне жол бермейді. Тұтқада температура мен жылдамдық режимдерінің ажыратқыштары орналасқан.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Шаш кептіргіш |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 2 м |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | шашты түзетуге арналған қондырма |
| Салмақ | 400 г |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 20х15х7 см |
| Қосымша ақпарат | аса қысқа корпус |
| Қосымша режимдер | иондану |
| Индикация | қосуды индикациялау, жұмысқа дайындық көрсеткіші, температураны индикациялау |
| Режимдер саны | 2 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 1 |
| Құрылым | саптаманы автоматты айналдыру |
| Үлгі | DEM-CF15W |
| Қуат | 1600 Вт |
| Щетка қондырмасының ерекшеліктері | материал - пластик |
| Саптамаларды жабу | хромдалған |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Түсі | Көк |
- Бағасы: 14 899 ₸









