
Remington AC8820 шаш кептіргіш 2200 Вт
- Бар
- Коды:114216806
44 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
В комплекте фена Remington AC8820 есть все необходимое для салонной сушки волос в домашних условиях. Выбирайте между 3 режимами нагрева и двумя скоростями для фиксации стиля. Вне зависимости от того, какие у вас волосы, гладкие или кудрявые, в комплекте есть два концентратора и диффузор для персонализации укладки. Особое кондиционирующее кольцо обогащено кератином и миндальным маслом, микро-кондиционеры которых передаются волосам во время сушки, оставляя их сильными и здоровыми.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remington |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Шаш кептіргіш |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 3 м |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиынтықта | диффузор, хаб |
| Қосымша ақпарат | 7 мм және 11 мм концентратор, диффузор, алынбалы артқы тор |
| Қосымша режимдер | иондану, суық ауаны беру |
| Индикация | жоқ |
| Режимдер саны | 5 |
| Ауа ағынының қарқындылығы режимдерінің саны | 2 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 3 |
| Құрылым | ілуге арналған ілмек |
| Үлгі | AC8820 |
| Қуат | 2200 Вт |
| Түсі | Күміс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 150 г |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 28х24,6х16,5 см |
| Қыздырудың максималды температурасы | 180 °С |
| Щетка қондырмасының ерекшеліктері | Жоқ |
- Бағасы: 44 990 ₸






