
Чемодан NinetyGo Manhattan Frame Luggage 145376 поликарбонат, алюминий, полиэстер 39 л қара
- Қолжетімді емес
- Коды:120291468
60 517 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TSA функциясы бар екі құлып 360 градустық дыбыссыз айналмалы дөңгелектер Биіктігі реттелетін тығыз алюминий ұзартылатын тұтқасы Сызаттарға төзімді сәндік поликарбонат конструкциясы Чемодан корпусының негізіндегі кеңістікті толық пайдалану үшін ойластырылған дизайн күшейтілген және сонымен бірге салмағы жеңіл жақтау.
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 3.5 кг |
| Биіктігі | 54.5 см |
| Тереңдігі | 23 см |
| Ені | 38.7 см |
| Негізгі | |
| Түрі | Чемодан |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кім үшін | Ерлер үшін |
| Құрама құлып | Иә |
| Материал | Алюминий, Поликарбонат, Полиэстер |
| Үлгі | Manhattan Frame Luggage 145376 |
| Чемоданның көлемі | 39 л |
| Көлемді кеңейту | Жоқ |
- Бағасы: 60 517 ₸



