
Чемодан NinetyGo Sweet journey Luggage 20" поликарбонат 38 л сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:135400455
56 641 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NinetyGo Sweet Journey чемоданы 20"(S) кіріктірілген шыныаяқ ұстағышымен жабдықталған, бұл саяхатты одан да ыңғайлы және ыңғайлы ететін инновациялық шешім.
NinetyGo Sweet Journey чемоданының 20"(S) алдыңғы топсалы чемодан қақпағы құжаттарға, ноутбукке және басқа да маңызды ұсақ-түйектерге лезде қол жеткізуге мүмкіндік береді саяхатты одан да ыңғайлы етеді.
NinetyGo Sweet Journey чемоданының 20"(S) ықшам чемоданында сапарыңыз үшін барлық қажетті заттарды ыңғайлы ұйымдастыруға және сақтауға мүмкіндік беретін ойластырылған қалта мен бөлім жүйесі бар.
Төзімді поликарбонаттан жасалған NinetyGo Sweet Journey чемоданы 20 дюймдік (S) чемодан тіпті ең төтенше жағдайларда да қатты соққылар мен механикалық кернеулерге оңай төтеп бере отырып, заттарыңызды сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Төрт реттеу деңгейі бар NinetyGo Sweet Journey чемоданының 20 дюймдік(S) ұзартылатын тұтқасы кез келген пайдаланушының бойына оңай реттеледі, бұл пайдалану кезінде барынша жайлылықты қамтамасыз етеді.
NinetyGo Sweet Journey чемоданының 20"(S) алдыңғы топсалы чемодан қақпағы құжаттарға, ноутбукке және басқа да маңызды ұсақ-түйектерге лезде қол жеткізуге мүмкіндік береді саяхатты одан да ыңғайлы етеді.
NinetyGo Sweet Journey чемоданының 20"(S) ықшам чемоданында сапарыңыз үшін барлық қажетті заттарды ыңғайлы ұйымдастыруға және сақтауға мүмкіндік беретін ойластырылған қалта мен бөлім жүйесі бар.
Төзімді поликарбонаттан жасалған NinetyGo Sweet Journey чемоданы 20 дюймдік (S) чемодан тіпті ең төтенше жағдайларда да қатты соққылар мен механикалық кернеулерге оңай төтеп бере отырып, заттарыңызды сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Төрт реттеу деңгейі бар NinetyGo Sweet Journey чемоданының 20 дюймдік(S) ұзартылатын тұтқасы кез келген пайдаланушының бойына оңай реттеледі, бұл пайдалану кезінде барынша жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Биіктігі | 56 см |
| Тереңдігі | 23 см |
| Ені | 36 см |
| Негізгі | |
| Материал | Поликарбонат |
| Түрі | Чемодан |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бүйірлік тұтқа | Иә |
| Кім үшін | Ерлер үшін |
| Құрама құлып | Иә |
| Үлгі | Sweet journey Luggage 20" |
| Чемоданның көлемі | 38 л |
| Көлемді кеңейту | Жоқ |
| Дөңгелектер саны | 4 |
- Бағасы: 56 641 ₸



