
Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20" алюминий 31 л күмістен жасалған жол сандық
- Бар
- Коды:20900044
142 081 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi брендінің Metal Carry-on Luggage 20 чемоданы стиль мен функционалдылықты бағалайтын саяхатшылар үшін тамаша таңдау болып табылады. Төзімді алюминийден жасалған, ол сіздің заттарыңызды сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Чемоданның көлемі 31 литрді құрайды, бұл қысқа сапарлар үшін барлық қажетті заттарды ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. Төрт дөңгелегі бар чемодан кез келген бағытта оңай қозғалады, ал бүйірлік тұтқасы тасымалдау кезінде ыңғайлылықты арттырады. Құрама құлып заттарыңыздың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, бұл әсіресе саяхатта маңызды. Чемоданның өлшемдері: биіктігі 55.1 см, ені 38.3 см, тереңдігі 20.3 см, салмағы небәрі 7 кг, бұл оны жеңіл және тасымалдауға ыңғайлы етеді. Күміс түс оған ерлерге де, әйелдерге де сәйкес келетін заманауи және талғампаз көрініс береді. Бұл чемодан стильді, қауіпсіздікті және практикалықты үйлестіре отырып, саяхаттарыңызда сенімді серік болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Чемодан |
| Түсі | Күміс |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 7 кг |
| Биіктігі | 55.1 см |
| Тереңдігі | 20.3 см |
| Ені | 38.3 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бүйірлік тұтқа | Иә |
| Кім үшін | Әйелдер үшін, Ерлер үшін |
| Құрама құлып | Иә |
| Материал | Алюминий |
| Үлгі | Metal Carry-on Luggage 20" |
| Чемоданның көлемі | 31 л |
| Көлемді кеңейту | Жоқ |
| Дөңгелектер саны | 4 |
- Бағасы: 142 081 ₸



