
Жол сандық Xiaomi Aluminum Frame Luggage 24" BHR9078GL поликарбонат 62 л күміс
- Бар
- Коды:131929085
108 067 ₸
- +7 (701) 635-42-91
6000 сериялы алюминий қорытпасынан жасалған жақтау
Тұрақтылық тегіс сыртқы жақтау мен берік ішкі жақтаудың арқасында қайта қаралды. Бұл стильді және практикалық чемодан әдемі пішінді сақтай отырып, сыртқы элементтерге төзімділікті қамтамасыз ету үшін минималистік, тар сыртқы жақтаумен және берік, кең ішкі жақтаумен мақтана алады.
Ковестро жасаған корпус
Жеңіл, берік және соққыға төзімді. Covestro компаниясының арнайы таңдалған поликарбонат материалымен және көп қабатты композиттік корпустың озық технологиясымен ол жеңіл дизайн мен беріктік арасындағы тамаша тепе-теңдікке қол жеткізеді.
Бұрыштарды инновациялық қорғау
Минималистік дизайндағы талғампаз шеберлікті қайта елестету. Тойтармалармен бекітілген дәстүрлі сыртқы бұрыштық қорғаныс ішкі бекітпелермен біріктірілген және бекітілген мырыш қорытпасынан жасалған материалмен ауыстырылды. Бұл инновациялық тәсіл корпусты қауіпсіздік бұрыштарымен оңай біріктіруге мүмкіндік береді, бұл чемоданға талғампаз шеберлікті көрсететін талғампаз көрініс береді.
АӘК қос құлыптары
Дәстүрлі айлакер сыдырманың орнына басылатын және ашылатын пайдалану оңай TSA ысырмалары ауыстырылды, бұл заттарды алуды жылдам, тиімді және қиындықсыз етеді. TSA сертификаты бар құлыптардың арқасында сіздің чемоданыңыз қауіпсіздік тексерулері кезінде қауіпсіз болып қалады және қауіпсіздік скринингтері кезінде зақымдануды болдырмайды.
Бірқалыпты басқару және жеңіл ұтқырлық
Бекітілген көлденең осі және екі жағында дәл сәйкес келетін төлкелері бар берік металл конструкциясы бар дөңгелектер біркелкі сырғып, басқаруды жеңілдетеді. Бұл инновациялық дизайн чемоданның оңай қозғалуын қамтамасыз етеді, осылайша сіз әрбір қадамды оңай және әдемі жасай аласыз.
Мінсіз отыру орны және оңай сырғу
Чемоданның материалдары мұқият таңдалған, соның ішінде беріктігі мен иілуге төзімділігімен танымал берік алюминий қорытпасынан жасалған. Тұтқалар тоттың пайда болуын болдырмау және тегіс жанасуды және ұзақ, тегіс тазалауды қамтамасыз ету үшін анодталған.
Ылғалды және құрғақ режимді бөлу және икемді ұйымдастыру
Чемоданның ішкі бөлігінде әмбебап сақтау үшін U-тәрізді қалталар мен X-тәрізді белдіктер бар. Сондай-ақ дымқыл заттарды бөлек сақтауға және гигиенаны сақтауға арналған су өткізбейтін бөлім бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Материал | Поликарбонат |
| Түрі | Чемодан |
| Түсі | Күміс |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.62 кг |
| Биіктігі | 62 см |
| Тереңдігі | 26 см |
| Ені | 42 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бүйірлік тұтқа | Жоқ |
| Кім үшін | Әйелдер үшін, Ерлер үшін |
| Құрама құлып | Иә |
| Үлгі | Aluminum Frame Luggage 24" BHR9078GL |
| Чемоданның көлемі | 62 л |
| Көлемді кеңейту | Жоқ |
| Дөңгелектер саны | 4 |
- Бағасы: 108 067 ₸



