
TOUCHBeauty бетті тазартуға арналған электрлі щетка
- Бар
- Коды:29000009
20 999 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көпфункционалды косметологиялық жабдық. Бет күтіміне арналған айналмалы щетка. Макияжды кетіруге арналған құрал және қара нүктелерге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | TouchBeauty |
| Салмақ | 400 г |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Су өтпейтін | Иә |
| Қосымша | ілуге арналған ілмек, тұтқасы 32 см |
| Режимдер саны | 2 |
| Аппарат/қондырма материалы | нейлон |
| Қуат | 20 Вт |
| Мақсаты | Тазарту |
| Өлшемдері | 6х4х4 см |
| Түрі | бетті тазартуға арналған электрлі щетка |
| Тағам түрі | батареялардан |
- Бағасы: 20 999 ₸



