
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro MJTD02YL LED үстел шамы, 12,5 Вт, пластик
- Бар
- Коды:101272176
55 566 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біз сізге Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro үстел шамын ұсынамыз — бұл заманауи технологиялар мен стильді дизайнның тамаша үйлесімі. Бұл шам жұмыс пен демалыс үшін ыңғайлы жарықтандыруды қамтамасыз етеді.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Жарық ағыны 700 лм — кез келген тапсырма үшін жарқын және біркелкі жарықтандыру.
- 🔒 Wi-Fi және Bluetooth сымсыз қосылымы — максималды ыңғайлылық үшін смартфонмен басқарыңыз.
- 🌱 Жұмыс температурасы -10С—тан +40С-қа дейін - кез келген жағдайда пайдалану үшін өте қолайлы.
- 💡 Механикалық ажыратқыш — пайдалану оңай.Шам студенттерге, кеңсе қызметкерлеріне және жұмыс кеңістігіндегі жайлылық пен функционалдылықты бағалайтын үй пайдаланушыларына жарамды.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Жарық ағыны 700 лм — кез келген тапсырма үшін жарқын және біркелкі жарықтандыру.
- 🔒 Wi-Fi және Bluetooth сымсыз қосылымы — максималды ыңғайлылық үшін смартфонмен басқарыңыз.
- 🌱 Жұмыс температурасы -10С—тан +40С-қа дейін - кез келген жағдайда пайдалану үшін өте қолайлы.
- 💡 Механикалық ажыратқыш — пайдалану оңай.Шам студенттерге, кеңсе қызметкерлеріне және жұмыс кеңістігіндегі жайлылық пен функционалдылықты бағалайтын үй пайдаланушыларына жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Түрі | Үстел шамы |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шамның түрі | оқуға арналған |
| Биіктігі | 55.2 см |
| Қосымша ақпарат | жарық ағыны: 700лм, кіріс параметрлері: 100-240В/50-60Гц, жұмыс температурасы: -10C + 40C, жұмыс ылғалдылығы: 0-85% ,сымсыз қосылым: Wi-Fi, Bluetooth, үйлесімділік: Android 4.4 және одан жоғары, ioS 9.0 және одан жоғары |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 12.5 Вт |
| Тамақтандыру | желіден |
| Өлшемдері | 550х410х161 мм |
| Ажыратқыш түрі | Механикалық |
| Іргенің түрі | LED |
- Бағасы: 55 566 ₸





