
Xiaomi Yeelight Arwen төбелік шамы C - 450S төбелік шам
- Бар
- Коды:104746613
57 492 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi Yeelight Arwen төбеге арналған шам C - 450S — заманауи шешім сіздің интерьеріңіз үшін, біріктіретін стильді дизайн және функционалдық. Бұл шам қамтамасыз етеді ыңғайлы жарықтандыру және кез келген бөлмеде жарқын екпін болады.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Түс температурасын реттеу — жарықтандыруды көңіл-күйіңізге қарай реттеңіз.
- 🛡 Шаң өткізбейтін герметикалық абажур — шаңнан және ластанудан қорғау.
- ⚡ Жылдам орнату — артық күш жұмсамай-ақ орнату оңай.
- 🎨 Түстерді көрсетудің жоғары индексі — сіздің кеңістігіңіздегі табиғи және жарқын түстер.
Бағалайтындар үшін өте қолайлы заманауи технологиялар және ыңғайлылық жарықтандыруда тұрғын үй және кеңсе үй-жайларында пайдалануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Yeelight |
| Плафон пішіні | Дөңгелек |
| Түсі | Ақ |
| Шам түрі | Төбесі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | жылдам орнату, шаң өткізбейтін тығыздалған абажур, түс температурасын реттеу, жоғары CRI |
| Шамдар саны | жоқ |
| Жинақтау | шам - 1 дана |
| Арматура материалы | пластик |
| Плафон материалы | пластик |
| Бір шамның қуаты | 50 Вт |
| Кернеу | 220В |
| Ерекшеліктері | жарықтықты реттеу (күңгірттендірілетін), смартфоннан басқару |
| Өлшемдері | 45.5x9.2x45.5 см |
| Ұсынылатын бөлме | ас үй, жатын бөлме |
| Шамдардың үйлесімді түрлері | жарықдиодты |
| Бекіту түрі | төбелік |
| Іргенің түрі | LED |
- Бағасы: 57 492 ₸










