
Greenworks GC82LM51SP2K2,2515907UB доңғалақты аккумуляторлы көгалшапқыш
- Бар
- Коды:138734352
477 019 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GreenWorks GC82LM51SP2K2 82V, 5AH 2515907UB өздігінен жүретін щеткасыз сымсыз көгал шабу машинасы коммерциялық қолданбалар үшін де, жеке учаскелердегі жұмыстар үшін де жарамды. Мульчирование функциясы қамтамасыз етілген, ол кесілген шөптерді ұсақтап, тыңайтқыш ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Қуатты щеткасыз қозғалтқышпен жабдықталған, DigiPro, ол дірілді азайтады және ең аз техникалық қызмет көрсетуді қажет етеді. 60 л шөп жинағыштың болуы көбірек жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сонымен қатар шабылған шөпті босату уақытын қысқартады.GreenWorks GC82LM51SP2K2 2515907UB артықшылықтары Switchover функциясы бар 2 ұялы батарея қабылдағышымен жабдықталған - бірінші батарея заряды таусылғанда, автоматты түрде екіншісіне ауысады Мойынтіректердің арқасында дөңгелектер ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған Қозғалыс жылдамдығын 1,8-ден 5,4 км/сағ дейін реттеу 82 В аккумулятор жинағымен жұмыс істейді, оны басқалар 82 В 3 в 1 диапазонындағы құрылғылармен пайдалана алады: шөп жинағышқа шөп жинау, мульчирование функциясы, бүйірлік шығару функциясы Зиянды заттардың болмауы пайдаланылған газдар Шудың және дірілдің төмен деңгейі Болат палуба - жоғары құрылымдық беріктік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GreenWorks |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш | Электрлік |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Жинақтау | көгалшапқыш, шөп жинағыш, нұсқаулық, қаптама |
| Шабудың максималды биіктігі | 80 мм |
| Шабудың ең аз биіктігі | 25 мм |
| Шөп себетінің көлемі | 60 л |
| Батареядан жұмыс істеу | Иә |
| Ұсынылатын шабу алаңы | 2000 шаршы метр |
| Түрі | дөңгелекті |
| Шөп жинағыш | Иә |
| Шабу ені | 51 см |
- Бағасы: 477 019 ₸










