
Greenworks G72GS бақша қайшылары
- Бар
- Коды:139696998
55 653 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GreenWorks 7,2 вольттық аккумуляторлық қайшылар щеткасы. 1-де 2 құрылғы: Шөптер мен көгалдардың жиектерін кесуге арналған бақша қайшылары; Бұталарды күтуге арналған жеңіл қолмен щетка. Көгалдарды немесе бұталарды түпкілікті өңдеу үшін қолданылады. Ол үшін электронды қайшылардың бұл жинағында пышақтардың 2 түрі бар: шөп үшін 8 см. және бұта 16 см. Көгалдарды шабуға ыңғайлы болу үшін түбінде дөңгелектері бар арнайы ұзартқыш штанга қарастырылған.
Керек-жарақтарды ауыстыру құралды қажет етпейді. Құралдың салмағы небәрі 700 грамм (ұзартқыш штангасыз) - бұл ең жеңіл және ықшам құрылғылардың бірі.
Ыңғайлы жұмыс істеу үшін тұтқаның резеңкеленген беті бар.
Керек-жарақтарды ауыстыру құралды қажет етпейді. Құралдың салмағы небәрі 700 грамм (ұзартқыш штангасыз) - бұл ең жеңіл және ықшам құрылғылардың бірі.
Ыңғайлы жұмыс істеу үшін тұтқаның резеңкеленген беті бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GreenWorks |
| Салмақ | 2.05 кг |
| жүздің ұзындығы | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрал | бақша қайшылары |
| Тұтқалардың материалы | пластик, резеңке |
| Мақсаты | көгалдар үшін, қоршау үшін |
| Жұмыс диаметрі | 10 мм |
| Өлшемдері | 755x235x119 |
- Бағасы: 55 653 ₸


