
Бақша шатыры Шаршы Аврора бағы 2903-Б көк
- Қолжетімді емес
- Коды:142730512
23 751 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палатка XG Aurora Garden, 2903-B, 190*190*290 cm, Стальная труба, 420D oxford с покрытием ПВХ, Складной, Синий, Коричневая коробка
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 12.2 кг |
| Биіктігі | 290 см |
| Ұзындығы | 190 см |
| Қаңқа материалы | болат |
| Тент материалы | ПВХ |
| Алаң | 3.61 шаршы метр |
| Нысан | шаршы |
| Ені | 190 см |
- Бағасы: 23 751 ₸


