
Greenworks GD82ST56 қар тазалағыш машина 2602807
- Бар
- Коды:132539188
1 222 030 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Greenworks GD82ST56, 82V, 61 см аккумуляторлы қар тазалағыш, өздігінен жүретін, щеткасыз, аккумуляторсыз және жадсыз (2602807).
Greenworks компаниясының алғашқы өздігінен жүретін аккумуляторлы кәсіби екі сатылы қар тазалағышы. Қармау ені 61 см, лақтыру қашықтығы 15 м.
Кәсіби пайдалануға арналған қар тазалағыш: автотұрақтарды, көшелерді және тротуарларды қардан тазалау. Тыныштықты сақтау қажет қоғамдық орындарда жұмыс істегенде таптырмас нәрсе.
Артықшылықтары:
Екі сатылы қар тазалау жүйесі (шнек плюс ротор) – жоғары өнімділік және ұзақ лақтыру қашықтығы.
Өздігінен жүретін қар тазалағыш (3 жылдамдық алға және бір артқа, бейтарап).
Zero Turn орнында бұрылу жүйесінің арқасында ерекше маневрлік және қозғалыс жеңілдігі.
Greenworks қар тазартқышы үш электронды басқарылатын щеткасыз DigiPro™ қозғалтқышымен жабдықталған, олар көбірек қуат, тиімдірек қуат тұтынуды, ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
Негізгі қозғалтқыш шнекті белдік жетегі арқылы және арқылы айналдырадыдруктор. Қалған екі қозғалтқыш дөңгелектерге орнатылған және қар тазалағышты қозғалысқа келтіреді. Орнында бұрылған кезде дөңгелектер әртүрлі бағытта айналады. Тозуға ұшырайтын үйкеліс немесе беріліс қораптары жай ғана жоқ, сондықтан жүйе өте сенімді.
Бұранда мен ротордың бес айналу жылдамдығы қозғалыс жылдамдығына қарамастан таңдалады.
Шығару бұрышын (диапазонын) 0-ден 80 градусқа дейін реттеу ыңғайлы тетікпен тікелей басқару панелінде жүзеге асырылады.
Шығару бағытын 200 градусқа дейінгі диапазонда реттеу тетігі оператордың қолында, аты-жөні басқару панелінің астында орналасқан.
Бұранда осі сыртқы ортаның әсерінен фланецтермен жабылған шарикті мойынтіректерге орнатылады.
Қарқынды ұзақ мерзімді жұмыс үшін автоматты түрде қосылатын үш қайта зарядталатын батарея ұяшығы.
Жарық жеткіліксіз жағдайда жұмыс істеу үшін қар тазалағыш төрт жарықдиодты фарамен жабдықталған, басқару панелінің алдыңғы жағында екі шелек бар.
Қар тазалағыштың жоғары қозғалыс қабілеті қуатты протекторы бар үлкен, кең дөңгелектермен қамтамасыз етіледі.
Науаны қардан тазарту үшін шөміштің жоғарғы жағына бекітілген арнайы құрал бар.
Бензинді қар тазалағышқа толыққанды экологиялық таза балама, бірақш шығару, шу және дірілсіз.
Күрделі техникалық қызмет көрсетуді, сүзгілерді және шамдарды ауыстыруды қажет етпейді.
Түймені қарапайым басу арқылы іске қосылады, жанармай айдау, дроссель, стартермен манипуляцияларды қажет етпейді.
Техникалық деректер:
DigiPro™ щеткасыз қозғалтқыш;
Максималды қуат: 5200 Вт/ 7 а.к.;
Автоматты ауыстырып қосқышы бар үш аккумуляторлық батареяға арналған слот;
Екі сатылы қар тазалау жүйесі (шнек + ротор);
Қамту ені: 61 см;
Қармау тереңдігі: 51 см;
Бұранданың диаметрі: 27 см;
Шнек материалы: болат;
Шығару бағыты 200 градусқа өзгереді;
Шығару бұрышын реттеу: 80 градус;
Шығару қашықтығы: 15 м дейін;
бұранданың 5 айналу жылдамдығы: 800 – 1200 айн/мин;
Өздігінен жүретін, 4 қозғалыс жылдамдығы,3 алға (1,6-4,3 км/сағ);бір артқа (1,5 км/сағ); бейтарап;
Zero Turn орнында бұрылу жүйесі;
Жарықдиодты фаралар: шелектегі 2 алдыңғы шам + басқару панеліндегі 2 шам;
Дөңгелектердің диаметрі: 38 см;
Аккумуляторсыз және жадысыз салмағы: 80 кг;
Қорғау дәрежесі: IPX4;
Оңтайлы өнімділік үшін сыйымдылығы 8 Ач қайта зарядталатын батареялармен пайдалану ұсынылады.
Тазартылатын аумақ қар жамылғысының биіктігіне, оның тығыздығына, сырттағы температураға қатты тәуелді.
Үш аккумулятордың бір зарядымен тазартылатын шамамен алынған аумақ (қардың қалыңдығы 10 см): 275 шаршы метр. м(3 x 5Ah) / 440 шаршы метр. м (3 x 8Ah).
Батареяgreenworks Commercial 82V платформасының барлық кәсіби құралдарымен үйлесімді;
Greenworks Commercial 82V кәсіби аккумуляторлық құрылғыларына 1 жылдық стандартты кепілдік беріледі.
Жиынтықтың құрамы:
Greenworks Commercial өздігінен жүретін аккумуляторлы қар тазалағыш Арт. 2602807, 82В;
Пайдалану жөніндегі нұсқаулық;
Кепілдік талоны.
Назар аударыңыз: Бұл жинақ батареясыз (батареясыз) және зарядтағышсыз (жадсыз) жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GreenWorks |
| Қозғалтқыш түрі | Бензин |
| Жалпы | |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қардың қармалу биіктігі | 51 см |
| Қар шығару қашықтығы | 15 м |
| Жанармай деңгейінің датчигі | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | жиынтықта аккумулятор мен зарядтау құрылғысы жоқ, Түймені басу арқылы іске қосу |
| Хабарлар саны | 3 (алға және бір артқа, бейтарап) |
| Қар шығару науасының максималды бұрылу бұрышы | 180 ° |
| Шнек материалы | металл |
| Қозғалтқыш қуаты (кВТ) | 5200 кВТ |
| Ерекшеліктері | фара |
| Өлшем | 115х66х130 см |
| Өздігінен жүретін жетек | Иә |
| Тазалау жүйесінің түрі | екі сатылы |
| Шу деңгейі | 96 дБ |
| Түсі | жасыл, Қара |
| Қардың қармау ені | 61 см |
- Бағасы: 1 222 030 ₸










