
Мұздатқыш Korting KSFI 1795 212 ақ
- Бар
- Коды:117251316
442 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Встраиваемый морозильный шкаф Korting KSFI 1795 представлен в вертикальном белом корпусе с удобной перевешиваемой дверью. Камера способна создавать температуру до -24°C.
За морозильником легко ухаживать благодаря технологии авторазмораживания No Frost. Шкаф с общим объемом 212 л дополнен LED-подсветкой и режимом суперзаморозки. Оборудование относится к классу A+.
За морозильником легко ухаживать благодаря технологии авторазмораживания No Frost. Шкаф с общим объемом 212 л дополнен LED-подсветкой и режимом суперзаморозки. Оборудование относится к классу A+.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Korting |
| Қуат тұтыну класы | A+ |
| Климаттық класс | ST, N |
| Жалпы көлемі | 212 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш шкаф |
| Мұздатқышты жібіту | No Frost |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 41 дБ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 7 сағ |
| Биіктігі | 178.5 см |
| Тереңдігі | 54.5 см |
| Компрессордың инверторлық түрі | Жоқ |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 12,4 кг |
| Мұздатқыш камераны жібіту | No Frost |
| Түрі | мұздатқыш-шкаф |
| Функционалдық ерекшеліктері | жылдам мұздату, температураны индикациялау, ауыстырылатын есіктер, ашық есік сигналы |
| Салқындатқыш | R600a |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 54 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Орнату тәсілі | Ендірілетін |
- Бағасы: 442 990 ₸



