
Тоңазытқыш LEX LWD6036BL dual zone қара
- Бар
- Коды:132134711
520 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Объем, 85 л.
Вместимость, кол-во бутылок 36
Зоны охлаждения 2
Диапазон температур, 5-22 °С
Управление Сенсорное
Дисплей
Уровень шума 39 дБ
Годовой расход энергии, 140 кВт∙ч
Кол-во полок 3
Стекло дверцы Двойное
Подсветка LED
Отделка Стекло
Климатический класс SN—ST
Изоляционный материал Циклопентан
Хладагент R600a
Мощность 65 Вт
Размер устройства (ВхШхГ) 595х590х563 мм
Размер упаковки 650х655х650 мм
Вес в упаковке / без упаковки 36,8 кг/33,2 кг
Цвет Black
Вместимость, кол-во бутылок 36
Зоны охлаждения 2
Диапазон температур, 5-22 °С
Управление Сенсорное
Дисплей
Уровень шума 39 дБ
Годовой расход энергии, 140 кВт∙ч
Кол-во полок 3
Стекло дверцы Двойное
Подсветка LED
Отделка Стекло
Климатический класс SN—ST
Изоляционный материал Циклопентан
Хладагент R600a
Мощность 65 Вт
Размер устройства (ВхШхГ) 595х590х563 мм
Размер упаковки 650х655х650 мм
Вес в упаковке / без упаковки 36,8 кг/33,2 кг
Цвет Black
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Камералар саны | 2 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 85 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 33.2 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Балғындық аймағы | Жоқ |
| Есіктер саны | 1 |
| Шу деңгейі | 39 дБ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Есікті іліп қою мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 59.5 см |
| Тереңдігі | 56.3 қараңыз |
| Қосымша мүмкіндіктер | температураны индикациялау |
| Шарап сөресінің сыйымдылығы | 36 бөтелке |
| Компрессордың инверторлық түрі | Жоқ |
| Энергия тұтыну класы | А+ сыныбы |
| Климаттық класс | SN, ST |
| Жабын материалы | металл/шыны |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 85 л |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 5-22 |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | автоматты |
| Орналасқан жері | Ендірілетін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | шарап сөресі |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Салқындатқыш | R600a (изобутан) |
| Түсі | Қара |
| Ені | 59 см |
- Бағасы: 520 990 ₸



