
Сорғыш HAUSLER HT-60-BCL-DG қара
- Бар
- Коды:129767571
63 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғыш HAUSLER HT-60-BCL-DG
Стильдің, қуаттың және неміс сапасының тамаша үйлесімі!
✅ Қуатты мыс қозғалтқышы — 180 Вт сенімді және ұзақ қызмет ету үшін
✅ Жоғары өнімділік — 850 м3/сағ иістер мен буды тез кетіреді
✅ Тыныш жұмыс — шу деңгейі небәрі 56 дБ, үйдегі жайлылыққа кедергі келтірмейді
✅ Заманауи сенсорлық және қол қозғалысын басқару — ыңғайлы және жылдам
✅ Керемет қара дизайн — кез келген асүйге арналған стильді шешім
✅ Құбырдың стандартты өлшемдері — диаметрі 160 мм, ұзындығы 1500 мм, орнату оңай
HAUSLER HT-60-BCL-DG — ас үйіңізді таза және жайлы ететін сенімді сорғыш!
Стильдің, қуаттың және неміс сапасының тамаша үйлесімі!
✅ Қуатты мыс қозғалтқышы — 180 Вт сенімді және ұзақ қызмет ету үшін
✅ Жоғары өнімділік — 850 м3/сағ иістер мен буды тез кетіреді
✅ Тыныш жұмыс — шу деңгейі небәрі 56 дБ, үйдегі жайлылыққа кедергі келтірмейді
✅ Заманауи сенсорлық және қол қозғалысын басқару — ыңғайлы және жылдам
✅ Керемет қара дизайн — кез келген асүйге арналған стильді шешім
✅ Құбырдың стандартты өлшемдері — диаметрі 160 мм, ұзындығы 1500 мм, орнату оңай
HAUSLER HT-60-BCL-DG — ас үйіңізді таза және жайлы ететін сенімді сорғыш!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 180 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Корпус материалы | Металл |
| Өнімділік | 850 текше метр/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ендіру түрі | қабырғаға |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | қабырғалық камин |
| Түсі | Қара |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 63 990 ₸










