
Сорғыш HAUSLER HLS-BI52BL500 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:117201758
49 390 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ HAUSLER HLS-BI52BL500 — ас үйіңіздегі таза ауа мен стиль!
Ықшам, қуатты және сенімді кіріктірілген сорғыш (ені 60 см) талғампаз қара дизайнда заманауи асүйлер үшін тамаша таңдау болып табылады. Артық кеңістіксіз жайлылықты, тазалықты және эстетикалық көріністі қамтамасыз етеді.
⚙️ Техникалық сипаттамалары мен артықшылықтары:
✔️ Жұмыс тәртібі: ауаны шығару — иістерді, буды және майды тиімді түрде жояды
✔️ Өнімділігі: 500 м3/сағ — стандартты асүйлер үшін өте қолайлы
✔️ 3 жылдамдық режимі — қуатты әртүрлі тағамдарға реттеңіз
✔️ LED-жарықтандыру — жұмыс аймағын жарқын, үнемді жарықтандыру
✔️ Механикалық басқару — қарапайым және сенімді
✔️ 2 көміртекті сүзгі кіреді — ауаны қосымша тазарту
✔️ Қуатты тұтыну: 68 Вт — жоғары тиімділікпен үнемді
✔️ Өлшемдері: 595 × 290 × 183 мм — функционалдығын жоғалтпай ықшам
✔️ Неміс технологиясы бойынша жасалған — сапа мен ұзақ мерзімділік кепілдігі
🖤 Неліктен HAUSLER HLS-BI52BL500 таңдау керек:
✅ Стильді сыртқы түрі
✅ Тыныш жұмыс
✅ Ыңғайлылық және пайдалану қарапайымдылығы
✅ Ауаны тиімді тазарту
✅ Баға/сапаның өте жақсы арақатынасы
HAUSLER HLS-BI52BL500 — тыныштық, тазалық және стиль бір сорғышта біріктірілгенде!
Иіссіз және шуылсыз тамақ дайындаудан рахат алыңыз .✨
Ықшам, қуатты және сенімді кіріктірілген сорғыш (ені 60 см) талғампаз қара дизайнда заманауи асүйлер үшін тамаша таңдау болып табылады. Артық кеңістіксіз жайлылықты, тазалықты және эстетикалық көріністі қамтамасыз етеді.
⚙️ Техникалық сипаттамалары мен артықшылықтары:
✔️ Жұмыс тәртібі: ауаны шығару — иістерді, буды және майды тиімді түрде жояды
✔️ Өнімділігі: 500 м3/сағ — стандартты асүйлер үшін өте қолайлы
✔️ 3 жылдамдық режимі — қуатты әртүрлі тағамдарға реттеңіз
✔️ LED-жарықтандыру — жұмыс аймағын жарқын, үнемді жарықтандыру
✔️ Механикалық басқару — қарапайым және сенімді
✔️ 2 көміртекті сүзгі кіреді — ауаны қосымша тазарту
✔️ Қуатты тұтыну: 68 Вт — жоғары тиімділікпен үнемді
✔️ Өлшемдері: 595 × 290 × 183 мм — функционалдығын жоғалтпай ықшам
✔️ Неміс технологиясы бойынша жасалған — сапа мен ұзақ мерзімділік кепілдігі
🖤 Неліктен HAUSLER HLS-BI52BL500 таңдау керек:
✅ Стильді сыртқы түрі
✅ Тыныш жұмыс
✅ Ыңғайлылық және пайдалану қарапайымдылығы
✅ Ауаны тиімді тазарту
✅ Баға/сапаның өте жақсы арақатынасы
HAUSLER HLS-BI52BL500 — тыныштық, тазалық және стиль бір сорғышта біріктірілгенде!
Иіссіз және шуылсыз тамақ дайындаудан рахат алыңыз .✨
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Көмір сүзгілері жиынтықта |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 54 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Таңбаланбаған беті | Иә |
| Өнімділік | 500 текше метр/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 59.5 см |
| Ендірме ені | 59.5 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 49 390 ₸










