
Xiaomi MDZ-34-DB саундбары
- Қолжетімді емес
- Коды:132457525
23 441 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Көмегімен сапалы дыбыс әлеміне еніңіз Xiaomi MDZ-34-DB саундбарымен! Бұл белсенді аудио құрылғы мыналарды қамтамасыз етеді таза және күшті дыбыс сіздің сүйікті фильмдеріңіз, музыкаңыз және ойындарыңыз үшін.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Bluetooth 5.3 — пайдалануға ыңғайлы болу үшін сымсыз қосылым.
- 🔒 Жалпы қуаты 30 Вт — кез келген кеңістік үшін қуатты дыбыс.
- 🌱 Шағын өлшемдері (856 х 94 х 94 мм) — кез келген интерьерге оңай үйлеседі.
- 🎶 Жиілік диапазоны 70 - 20000 Гц — дыбыстық жиіліктердің кең спектрі.
- 🔌 Интерфейстердің алуан түрлілігі — 3.5mm AUX, SPDIF, Coaxial және Optical in түрлі құрылғыларды қосу үшін.
Бұл саундбар үшін өте қолайлы кино сүйер қауым және музыка теледидар, компьютер немесе ойын консолі болсын, құрылғыларының дыбысын жақсартқысы келетіндер.
Оңтайлы дыбыс шығару және кеңістікті үнемдеу үшін саундбарды қабырғаға монтаждау бекіткіші арқылы орнатуды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қуат | 30 Вт |
| Сезімталдық | 90 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth | Иә |
| Сымсыз байланыс | Bluetooth 5.3 |
| Интерфейстер | 3.5mm AUX in; SPDIF in; Coaxial Input; Optical in |
| Жинақтағы бағандар саны | жоқ |
| Ғимарат | жабық түрдегі |
| Монтаждау үшін бекіту | Иә |
| Материал | Пластик |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Өлшемдері | 856 х 94 х 94 мм |
| Сабвуфер | жоқ |
| Стандарт | 2.0 |
| Жалпы максималды қуат | 30 Вт |
| Жиынтық қуат | 24 Вт |
| Түрі | Белсенді |
| Түсі | Қара |
| Орталық арна | 2 |
| Жиілік диапазоны | 70 - 20000 Гц |
- Бағасы: 23 441 ₸



