
Evelux DS 1055 ыдыс жуғыш машинасы ақ
- Бар
- Коды:118197246
251 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вместимость, комплектов: 5
Подсветка камеры
Количество программ: 7
Выдвижной лоток для столовых приборов
Кол-во корзин, шт: 3
Аксессуары в комплекте: Складной контейнер для воды Easy Fold
Индикация: LED индикаторы
Управление: Сенсорное
Программы:
ЭКО
Гигиена 72°
Интенсивная
Стекло
Средняя 58'
Быстрая 29'
Самоочистка
Автоматическая программа
Таблетки All in 1
Отложенный старт (ч): 1-24
Класс мойки: A
Класс сушки: A
Класс энергопотребления: A+
Расход воды на цикл мойки, л: 7.8
Вес прибора, кг: 18.5
Сушка: Конденсационная
Внутренняя поверхность: Нержавеющая сталь
Уровень шума (дБ): 58
Длина заливного шланга (м): 1.5
Длина сливного шланга (м): 1.5
Длина шнура питания (м): 1.5
Время работы программы Стандартная, мин: 58
Двигатель: Стандартный (коллекторный)
Третий разбрызгиватель
Габариты (ШхГxВ) (мм): 550 х 345 х 500
Масса прибора (кг): 18.5
Срок гарантии (мес.): 24
Подсветка камеры
Количество программ: 7
Выдвижной лоток для столовых приборов
Кол-во корзин, шт: 3
Аксессуары в комплекте: Складной контейнер для воды Easy Fold
Индикация: LED индикаторы
Управление: Сенсорное
Программы:
ЭКО
Гигиена 72°
Интенсивная
Стекло
Средняя 58'
Быстрая 29'
Самоочистка
Автоматическая программа
Таблетки All in 1
Отложенный старт (ч): 1-24
Класс мойки: A
Класс сушки: A
Класс энергопотребления: A+
Расход воды на цикл мойки, л: 7.8
Вес прибора, кг: 18.5
Сушка: Конденсационная
Внутренняя поверхность: Нержавеющая сталь
Уровень шума (дБ): 58
Длина заливного шланга (м): 1.5
Длина сливного шланга (м): 1.5
Длина шнура питания (м): 1.5
Время работы программы Стандартная, мин: 58
Двигатель: Стандартный (коллекторный)
Третий разбрызгиватель
Габариты (ШхГxВ) (мм): 550 х 345 х 500
Масса прибора (кг): 18.5
Срок гарантии (мес.): 24
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 18.5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Балалардан қорғау | Жоқ |
| Ағып кетуден қорғау | Иә |
| 3-і 1-де құралын пайдалану | Иә |
| Негізгі | |
| Жуу класы | A |
| Кептіру класы | A |
| Қуат тұтыну класы | A+ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 5 жиынтық |
| Биіктігі | 50 см |
| Тереңдігі | 34.5 қараңыз |
| Бағдарламалар саны | 7 |
| Судың сапасын бақылау | су тазалығының сенсоры |
| Қасбеттік панельдің болуы | Иә |
| Жұмыс камерасының ерекшеліктері | ішкі жарықтандыру, ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған. болат |
| Лездік су жылытқыш | Иә |
| Су шығыны | 7.8 л |
| Жартылай жүктеу режимі | Жоқ |
| Арнайы бағдарламалар мен функциялар | нәзік ыдыстарды жууға арналған нәзік бағдарлама, гигиена бағдарламасы |
| Стандартты жуу бағдарламалары | Eco, қатты ластанған ыдыстарға арналған қарқынды бағдарлама, күнделікті жууға арналған әдеттегі бағдарлама, экспресс-бағдарлама (жылдам цикл) |
| Ыдыстарды кептіру | конденсациялық |
| Іске қосуды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Түрі | ықшам |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 55 см |
- Бағасы: 251 990 ₸




