
HAUSLER DW14-FS15PIV болаттан жасалған ыдыс жуғыш машина
- Бар
- Коды:140116468
248 390 ₸
- +7 (701) 635-42-91
HAUSLER DW14-FS15PIV ыдыс жуғыш машинасы— сіздің ас үйіңіз үшін жоғары сапалы.
Толық өлшемді, дербес, неміс технологиясы бойынша жасалған. Сыйымдылығы — 14 жиынтыққа дейін ыдыс-аяқ, отбасы үшін және күнделікті пайдалану үшін өте қолайлы.
Негізгі артықшылықтары:
✔️ А+++ класындағы энергия тиімділігі — максималды үнемдеу
✔️ Жуу класы A++ және кептіру класы A — ыдыс-аяқ таза және құрғақ
✔️ Суды тұтыну бір цикл үшін небәрі 9,8 литр — ресурстарды үнемдеу
✔️ 8 автоматты бағдарлама және 5 температуралық режим (47°C–72°C)
✔️ Түрлі—түсті дисплейі бар сенсорлық басқару элементтері - ыңғайлы және қарапайым
✔️ Кептіру: конвекция + екі желдеткіші бар турбоагрегат
✔️ Жартылай жүктеме функциясы — су мен электр энергиясын үнемдеу
Жайлылық функциялары:
стартты кейінге қалдыру, су сапасын бақылау, қосымша шаю, ұзақ мерзімді сақтау режимі, балалардан қорғау, жұмыстың аяқталуының дыбыстық сигналы, тұз және шайғыш индикаторлары
Инверторлық қозғалтқыш — тыныш және берік жұмыс
Тот баспайтын болаттан жасалған ішкі резервуар — сенімділік
Ас құралдарына арналған ыңғайлы себет
Техникалық сипаттамалар:
Түрі: толық өлшемді, дербес
Түсі: ақ. Сыйымдылығы: 14 жиынтық
Қуатты тұтыну: A+++
Өлшемдері (Ш×Г×В): 60 × 58.5 × 84.5 см
Қасбеттік панелі жоқ
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Дисплей | Иә |
| Балалардан қорғау | Иә |
| Ағып кетуден қорғау | Иә |
| 3-і 1-де құралын пайдалану | Жоқ |
| Ағып кетуден қорғау түрі | толық |
| Негізгі | |
| Жуу класы | A |
| Кептіру класы | A |
| Қуат тұтыну класы | A+++ |
| Температура режимдерінің саны | 5 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 14 жиынтық |
| Қалыпты бағдарламамен жуу уақыты | 225 мин |
| Биіктігі | 84.5 см |
| Тереңдігі | 58.5 см |
| Қосымша ақпарат | Стандартты жуу бағдарламалары: 1)Ақылды режим, 2)қарқынды, 3)әмбебап, 4)ЕСО, 5)жылдам-экспресс, 6) нәзік, 7)Жоғары температура режимі (қатты ластануларды жою үшін), 8) ыдыстарды автоматты түрде тазалау.машиналар |
| Қосымша жабдықтар | ас құралдарына арналған науа |
| Өшіру индикаторлары | дыбыстық сигнал |
| Қолжетімділік индикаторлары | шайғыш зат, тұздар |
| Бағдарламалар саны | 8 |
| Судың сапасын бақылау | судың кермектігін автоматты түрде орнату |
| Кірістегі судың макс. температурасы | 60 °C |
| Максималды тұтынылатын қуат | 1900 Вт |
| Қасбеттік панельдің болуы | Жоқ |
| Жұмыс камерасының ерекшеліктері | ішкі жарықтандыру, ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған. болат |
| Лездік су жылытқыш | Жоқ |
| Су шығыны | 9.8 л |
| Жартылай жүктеу режимі | Иә |
| Арнайы бағдарламалар мен функциялар | нәзік ыдыстарды жууға арналған нәзік бағдарлама, жартылай жүктеу, шаю режимі, супер-шаю, аз ластанған ыдыстарға арналған үнемді бағдарлама |
| Стандартты жуу бағдарламалары | күнделікті жууға арналған әдеттегі бағдарлама |
| Ыдыстарды кептіру | турбосушка |
| Іске қосуды кейінге қалдыру таймері | 24 |
| Түрі | толық өлшемді |
| Жұмыс кезіндегі шудың деңгейі | 45 дБ |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Болат |
| Ені | 60 см |
| Бір цикл үшін қуат тұтыну | 0.747 кВТ/сағ |
- Бағасы: 248 390 ₸










