
Кір жуғыш машина LEX LWM12014GRITHD сұр
- Бар
- Коды:117170423
427 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стиральная машина LWM12014GRITHD сразу впечатляет объемом загрузки и скоростью отжима, но этим ее преимущества не ограничиваются. Набор программ включает, например, стирку за 15 минут, с автоматической настройкой всех параметров, удаление особенно стойких пятен, одновременную стирку разных типов тканей. Машина имеет ночной режим с пониженным уровнем шума, работает от долговечного и мощного инверторного двигателя, умеет оценивать чистоту воды для лучшего результата стирки. Комбинация современных технологий поместилась в столь же удачную форму. Сенсорная панель управления и большим дисплеем позволит выбрать параметры легким касанием. А корпус всегда актуального и практичного серого цвета будет красиво смотреться в интерьере.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Кептіру | Жоқ |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Бағдарламалар | Қосымша шаю, Алдын ала жуу |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Ауа-көпіршікті жуу | Жоқ |
| Сығу жылдамдығын таңдау | Иә |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 61 см |
| Екі барабан | Жоқ |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | бумен тазалау функциясы Steam Wash. |
| Қосымша мүмкіндіктер | бағдарламаның аяқталу сигналы |
| Балалардан қорғау | Иә |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Иә |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A+++ |
| Сығудың тиімділік сыныбы | A |
| Жуудың тиімділік сыныбы | A |
| Бақылау | теңгерімсіздік, көбік деңгейінен тыс |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 12 келі |
| Резервуардың материалы | Silitech |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Сығуды болдырмау | Иә |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Басқарма | сенсорлық (зияткерлік) |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 60 см |
- Бағасы: 427 990 ₸


