
Кір жуғыш машина LEX LWM12012WBLID ақ
- Бар
- Коды:117170414
286 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LEX LWM12012WBlID имеет высокую скорость отжима и вместительный барабан с функцией самоочистки. Его конструкция помогает экономно расходовать воду и долго сохранять ваши вещи в прекрасном состоянии. Стиральная машина с большим выбором программ одинаково хорошо справится с пятнами как на летнем платье, так и на теплом пледе, бережно очистит особенно «капризные» ткани. Для быстрой стирки нужно всего 15 минут, а благодаря паровой обработке на одежде будет меньше складок. Современный инверторный двигатель работает быстро и эффективно, поэтому стиральная машина имеет лучший класс энергопотребления.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Кептіру | Жоқ |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Жуу түрі | Автомат |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Бағдарламалар | Қосымша шаю, Алдын ала жуу |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Активаторлық | Жоқ |
| Ауа-көпіршікті жуу | Жоқ |
| Сығу жылдамдығын таңдау | Иә |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 61 см |
| Екі барабан | Жоқ |
| Көрсету | Иә |
| Кірді қайта тиеу | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | бумен тазалау функциясы Steam Wash. |
| Қосымша мүмкіндіктер | бағдарламаның аяқталу сигналы |
| Балалардан қорғау | Иә |
| Судың ағып кетуінен қорғау | Иә |
| Инверторлық қозғалтқыш | Иә |
| Электр энергиясын тұтыну сыныбы | A+++ |
| Сығудың тиімділік сыныбы | A |
| Жуудың тиімділік сыныбы | A |
| Бақылау | теңгерімсіздік, көбік деңгейінен тыс |
| Зығырдың максималды жүктемесі | 12 келі |
| Резервуардың материалы | Silitech |
| Бумен өңдеу | Иә |
| Сығуды болдырмау | Иә |
| Сығу кезіндегі айналу жылдамдығы | 1200 айн/мин |
| Жууды бастауды кейінге қалдыру таймері | Иә |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | жеке тұрған |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 60 см |
- Бағасы: 286 990 ₸


