
Deerma DEM-HS200 ақ бумен пісіргіш
- Бар
- Коды:101177352
25 633 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отпариватель ручной Deerma DEM-HS200 Portable garment steamer
Функции:
- Портативный отпариватель для одежды для путешествий
- Отпариватель/утюг 2 в 1
- Коробка для идеального хранения
- Уникальный дизайн продукта, модный и высококачественный
Спецификация:
- Размер: 265*180*1200 мм
- Номинальная мощность: 920–1100 Вт
- Емкость: 110 мл
- Номинальное напряжение/частота: 220–240 В~ 50–60 Гц
- Вес товара 950 гр, в упаковке 1.67 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 1.8 м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | қолмен |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 15 мин |
| Өлшемдері | 150х330х190 мм |
| Дайындық | 25 бірге |
| Қосымша | үтіксіз пайдалануға болады |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Булау режимдерінің саны | 2 |
| Қуат | 1000 Вт |
| Суға арналған бактың көлемі | 0.11 л |
| Бу ағыны | 15 г/мин |
| Қуатты реттегіш | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 25 633 ₸




