
Рассел Хоббс үтігі 23971-56 көк
- Қолжетімді емес
- Коды:114130433
45 518 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Егер кірді үтіктеу сіз үшін қиын жұмыс болса, Рассел Хоббс 23971-56 жаңа үтікпен бәрі басқаша болады. Тіпті ең қиын қыртыстарды өңдеуге арналған бұл үтік әрбір жетінің үйінде мақтаныш сезімін тудыратыны сөзсіз.
Керамикалық табанының арқасында үтік материалдардың үстінен жабыспай оңай сырғып кетеді. Ал тігінен булау функциясы мүмкіндіктеріңізді кеңейтеді. Қуатты тік бумен пісіру заттарды ілгіштерге тікелей үтіктеуге немесе тіпті перделердегі қыртыстарды тегістеуге мүмкіндік береді.
Расселл Хоббс үтік 23971-56 кез келген матаны өңдей отырып, сізге әр уақытта кәсіби нәтиже береді. Сіздің қажеттіліктеріңізге байланысты үтіктеу режимдерінің бірін таңдауға болады: құрғақ, тұрақты бу, спрей немесе бу соққысы. Ал қуатты бу мен суға арналған сыйымды ыдыс тіпті күрделі маталарға да жарайды.
Өзін-өзі тазалау функциясы
Өздігінен тазалау функциясы үтікке қызмет көрсету уақытын қысқартады және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қақтан және тамшылардан қорғау матада жолақтардың пайда болуына жол бермейді. Рассел Хоббс 23971-56 үтігімен үтіктеу процесі бұрынғыдан да қарапайым болады.
Керамикалық табанының арқасында үтік материалдардың үстінен жабыспай оңай сырғып кетеді. Ал тігінен булау функциясы мүмкіндіктеріңізді кеңейтеді. Қуатты тік бумен пісіру заттарды ілгіштерге тікелей үтіктеуге немесе тіпті перделердегі қыртыстарды тегістеуге мүмкіндік береді.
Расселл Хоббс үтік 23971-56 кез келген матаны өңдей отырып, сізге әр уақытта кәсіби нәтиже береді. Сіздің қажеттіліктеріңізге байланысты үтіктеу режимдерінің бірін таңдауға болады: құрғақ, тұрақты бу, спрей немесе бу соққысы. Ал қуатты бу мен суға арналған сыйымды ыдыс тіпті күрделі маталарға да жарайды.
Өзін-өзі тазалау функциясы
Өздігінен тазалау функциясы үтікке қызмет көрсету уақытын қысқартады және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қақтан және тамшылардан қорғау матада жолақтардың пайда болуына жол бермейді. Рассел Хоббс 23971-56 үтігімен үтіктеу процесі бұрынғыдан да қарапайым болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Тік бумен пісіру | Иә |
| қақтан қорғау | Иә |
| Тамшылауға қарсы жүйе | Иә |
| бүрку функциясы | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде өшіру | Жоқ |
| Өндірушінің артикулы | 23971-56 |
| Сымсыз пайдалану | Жоқ |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Баудың ұзындығы | 2 м |
| Жинақтау | үтік |
| Табан материалы | керамика |
| Қуат | 2600 Вт |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 310 мл |
| Бу соққысы | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 31.5 x 16.5 x 12.5 см |
| Бу соққысы кезіндегі шығын | 145 г/мин |
| Өздігінен тазалау жүйесі | Иә |
| Түсі | Көк |
- Бағасы: 45 518 ₸










