
Шаңсорғыш HAUSLER Powerade Jet Force Turbo HLS-20TT5SC0GV қызғылт сары, күміс
- Бар
- Коды:119526099
45 833 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаңсорғыш Hausler Powerade Jet Force Turbo HLS-20TT5SC0GV — үйді тиімді құрғақ тазалау
✅ Қуаты 2000 Вт, вакуум 27 кПА — қуатты сору
✅ Контейнерлік шаң жинағыш 2,5 л — жылдам және ыңғайлы
✅ Телескопиялық түтік және 5 метрлік кабель — қозғалыс еркіндігі
✅ Микрофильтр және HEPA-сүзгі — шаңнан, жүннен және аллергендерден тазалау
➤ Жиынтықта 3 саптама бар:
➤ 1—де 2 саңылау - жету қиын жерлер үшін
➤ Біріктірілген 2—і 1-де - жиһаз үшін
➤ Классикалық — әртүрлі ластанулар үшін
✅ Шаңсорғыш желіден жұмыс істейді — сенімділік және пайдаланудың қарапайымдылығы!
✅ Қуаты 2000 Вт, вакуум 27 кПА — қуатты сору
✅ Контейнерлік шаң жинағыш 2,5 л — жылдам және ыңғайлы
✅ Телескопиялық түтік және 5 метрлік кабель — қозғалыс еркіндігі
✅ Микрофильтр және HEPA-сүзгі — шаңнан, жүннен және аллергендерден тазалау
➤ Жиынтықта 3 саптама бар:
➤ 1—де 2 саңылау - жету қиын жерлер үшін
➤ Біріктірілген 2—і 1-де - жиһаз үшін
➤ Классикалық — әртүрлі ластанулар үшін
✅ Шаңсорғыш желіден жұмыс істейді — сенімділік және пайдаланудың қарапайымдылығы!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 3 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Негізгі | |
| Сору қуаты | 330 Вт |
| Қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 84 см |
| Тереңдігі | 60 см |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 2.5 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 45х60 |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Қызғылт сары, Күміс |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 3 |
| Ені | 45 см |
- Бағасы: 45 833 ₸







