
Бу тазалағыш AENO SM1 ASM0001 ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:114996784
62 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Многофункциональный пароочиститель AENO SM1 — это современное решение для глубокой и эффективной уборки без использования химии. Он справляется с загрязнениями на различных поверхностях, дезинфицирует, отпаривает и облегчает уход за домом в один и тот же прибор.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AENO |
| Түсі | Ақ |
| Түрі | Бу тазартқыш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 38 мин |
| Өлшемдері | 251х146х1130 мм |
| Дайындық | 17 бірге |
| Бу қысымы | 3 бар |
| Бу шлангісінің ұзындығы | 1.5 м |
| Желілік баудың ұзындығы | 5 м |
| Қыздырудың максималды температурасы | 110 градус. |
| Қуат | 1200 Вт |
| Суға арналған бактың көлемі | 380 мл |
| Ерекшеліктері | сусыз автоматты өшіру, қосу индикаторы, тұтқаның реттелетін биіктігі, суға арналған алмалы-салмалы ыдыс |
| Тамақтандыру | желіден |
| Бу ағыны | 27 г/мин |
| Қуатты реттегіш | Иә |
- Бағасы: 62 990 ₸










