
Шаңсорғыш HAUSLER Skyline Turbo Jet HLS-20TT5SC8/BLUM көк
- Бар
- Коды:128015696
59 890 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаңсорғыш HAUSLER Skyline Turbo Jet HLS-20TT5SC8/BLUM — тазалау қуаты мен ыңғайлылығы
✅ Қуаты: 2000 Вт (сору 400 Вт) — кез келген ластануды жеңе алады
✅ Шаңға арналған контейнер 2,5 л — бүкіл пәтерді еш қиындықсыз тазалау
✅ Жұқа сүзгі — шаңсыз таза ауа
✅ Шағын және жеңіл: 21×24×20 см, салмағы 5 кг — маневрлік және жайлылық
✅ Телескопиялық түтік және 4 м бау — пайдалану ыңғайлылығы
➤ Жиынтықта саптамалар кез келген беттерге арналған:
➤ Кілемдерге арналған турбощетка
➤ Еденге және қатты жабындарға арналған щетка
➤ Қондырма 2-де 1
➤ Диванға арналған щетка
➤ Шағын турбощетка
✅ Неміс технологиясы және сапа кепілдігі — HAUSLER компаниясымен жайлылық жасаңыз!
✅ Қуаты: 2000 Вт (сору 400 Вт) — кез келген ластануды жеңе алады
✅ Шаңға арналған контейнер 2,5 л — бүкіл пәтерді еш қиындықсыз тазалау
✅ Жұқа сүзгі — шаңсыз таза ауа
✅ Шағын және жеңіл: 21×24×20 см, салмағы 5 кг — маневрлік және жайлылық
✅ Телескопиялық түтік және 4 м бау — пайдалану ыңғайлылығы
➤ Жиынтықта саптамалар кез келген беттерге арналған:
➤ Кілемдерге арналған турбощетка
➤ Еденге және қатты жабындарға арналған щетка
➤ Қондырма 2-де 1
➤ Диванға арналған щетка
➤ Шағын турбощетка
✅ Неміс технологиясы және сапа кепілдігі — HAUSLER компаниясымен жайлылық жасаңыз!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Негізгі | |
| Батареяның жұмыс уақыты | 0 мин |
| Сору қуаты | 400 Вт |
| Қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 21 қараңыз |
| Тереңдігі | 24 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | Еденге арналған щетка Саптама 2-і 1-де Дөңгелек щетка Диванға арналған щетка Шағын турбо щетка Қатты едендерге арналған щетка |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 2.5 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | Ш20смхГ24смхХ20см |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | қосымша функциялар жоқ |
| Түсі | Көк |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 2 |
| Ені | 20 см |
- Бағасы: 59 890 ₸







