
Deerma Steam Cleaner DEM-ZQ610 бу тазартқышы ақ
- Бар
- Коды:100225309
32 113 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Deerma Multifuctional steamer ZQ600/ZQ610 көп функциялы бу тазалағыш — әрбір үйде таптырмайтын зат. Жиынтыққа 5 қондырма кіреді, олардың әрқайсысының өз мақсаты бар. Арнайы ұзартылған түтік жету қиын жерлерге жетуге мүмкіндік береді. Ас үй мен ванна бөлмесінің беттерін тазалауға арналған қондырма ең күрделі ластанулармен, соның ішінде плиткалардың түйіспелерін мінсіз тазалаумен тамаша күреседі. Еденге арналған қондырма барлық зиянды микроорганизмдерді жояды және еденді мүлдем таза қалдырады. Гофрленген құбыр жиһазды тазалауға, әйнекті тазалауға және киімді тазалауға қолданылады. Құрылғы тұрмыстық химиялық заттарды қоспай, таза сумен жұмыс істейді, ал ыстық бу жоғары қысыммен беріледі, бұл оның материалдың құрылымына енуіне және тіпті ескі ластаушы заттарды жоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Түрі | Бу тазартқыш |
| Тазалау түрі | Паром |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 11 мин |
| Өлшемдері | 85х389х180 мм |
| Бу қысымы | 2 бар |
| Жинақтау | бумен тазартқыш, губка, ұзартқыш шланг, щетка, щетка қосқышы, шыны тазалағыш саптама, киімге арналған темір саптама, сүрткіш саптама |
| Қыздырудың максималды температурасы | 150 градус. |
| Қуат | 1600 Вт |
| Суға арналған бактың көлемі | 230 мл |
| Тамақтандыру | желіден |
| Бу ағыны | 20 г/мин |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 32 113 ₸









