
Шаңсорғыш Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner 2 Pro қолмен ақ
- Бар
- Коды:128003473
37 938 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Теріге қолайлы жаңа тәжірибе үшін шаң кенелерін интеллектуалды түрде жою Шаң кенелері денсаулыққа көрінбейтін барлық жерде кездеседі Шаң кенелері мекендейді адам денсаулығына тұрақты қауіп төндіре жаздады. Зерттеулер көрсеткендей, шаң кенелері күшті аллергендер болып табылады және аллергиялық ринит және дерматит сияқты көптеген аллергиялық реакцияларды тудыруы мүмкін, сонымен қатар кеңейтілген тері тесігі және безеу сияқты белгілер кене дерматитінің клиникалық белгілері болып табылады. Ультракүлгін сәуле кенелерді тиімді түрде сөндіреді, кенелерді жою жылдамдығының 97% және зарарсыздандырудың 99% жетеді. Ол кенелер мен аллергиядан кешенді қорғау үшін ультрадыбыстық технологиямен толықтырылған. Қашықтық сенсоры бар қауіпсіздік механизмі ультракүлгін сәуленің ағып кетуіне жол бермеу үшін тазартқыш бетінен көтерілгенде ультракүлгін сәулені автоматты түрде өшіреді. Циклонның сору қуаты 14 кПА. Жылдам және қуатты сору шаң кенелерін жояды 14 кПА қуатты циклонды соруды және жасырын кенелер мен олардың нәжістерін шығару үшін төсек-орынға терең енуді қамтамасыз ететін ені 20 см сору саптамасын қамтамасыз ететін өнімділігі жоғары 400 Вт қозғалтқышпен жабдықталған. Номиналды қуат: 400 Вт Үлгі: B402H Үлгі (A78db(A) Номиналды кернеу: 220-240В таза: 2,06кг Номиналды жиілік: 50-60Гц Шаңсорғыш төмен жұмыс x1 жинағы x1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық x1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.0 кг |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 14.6 қараңыз |
| Тереңдігі | 24.6 қараңыз |
| Желілік баудың ұзындығы | 2.0 м |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Жоқ |
| Қуат көзі | желі |
| Сору қуаты | 400.0 Вт |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.5 л |
| Тұтынылатын қуат | 220.0 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 265х246х142 мм |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Түрі | Қолмен |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Шу деңгейі | 78.0 дБ |
| Функциялар мен функциялар | шаң кенелерінен тазалау |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 4 |
| Ені | 26.5 қараңыз |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 37 938 ₸





