
Шаңсорғыш HAUSLER HLS-04FT0SCGSS сұр
- Бар
- Коды:129767563
52 490 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-04FT0SCGSS сымсыз тік шаңсорғыш. Қуат. Ыңғайлылық. Стиль. Неміс технологиясы бойынша жасалған
Артықшылықтары:
✅ Қапсыз жүйе — контейнерді оңай тазалау
✅ Қозғалтқыштың қуаты 400 Вт және сору қуаты 24 кПА дейін
✅ HEPA-сүзгі — ауаны сенімді тазарту
✅ Контейнердің сыйымдылығы 1 л — босату ықтималдығы аз
✅ Автономды жұмыс 60 минутқа дейін ( турбо режимсіз)
✅ Зарядтау уақыты 4-5 сағат
✅ Қылқаламсыз қозғалтқыш — беріктік және тыныш жұмыс
✅ Әмбебап қолдану: үй, авто, гараж, қонақ үй
✅ Эргономикалық қол пішімі және заманауи дизайн
✅ Саптамалардың жиынтығы:
🔹 Еденге арналған үлкен щетка
🔹 Саңылаулы ұзын саптама
🔹 Әмбебап 2-де 1
🔹 Дөңгелек щетка
🔹 Шаршы щетка
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4 кг |
| Негізгі | |
| Сору қуаты | 130 Вт |
| Қуат тұтыну | 17 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 120 см |
| Тереңдігі | 19 см |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.6 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | (ШхГхВ)10х19х120 |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | зарядтау индикаторы |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 10 см |
- Бағасы: 52 490 ₸










