
Шаңсорғыш Deerma DX118C ақ
- Бар
- Коды:100825416
13 230 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Deerma DX118C тік шаңсорғышымен отбасының барлық мүшелері тазалауды жақсы көретіні сонша, олар күн сайын тазалауды қалайды.
Салмағы аз болғандықтан – 2 кг–нан аз - оны қолыңызда ұстау қиын болмайды.
Модельді пайдалану автономды болғандықтан, оны розеткадан айтарлықтай қашықтықта алып тастауға болады. Қуат ашасы: Еуро стандарты.
Қаласаңыз, телескопиялық тұтқадан қол шаңсорғышын алып, көліктің ішін тазалау үшін аулаға бара аласыз!
Қуаты 600 Вт болатын құрылғы ұсақ сүзгі арқылы шаң мен кірді сыртқа шығармай, барлық ластаушы заттарды тиімді сіңіреді.
Шаңға арналған алмалы-салмалы контейнердің сыйымдылығы 1.2 л құрайды.
Тігінен сақтау мүмкіндігі Deerma DX118C шаңсорғышын тар тауашада ықшам орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Батареяның жұмыс уақыты | 0 мин |
| Сору қуаты | 600 Вт |
| Қуат тұтыну | 600 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 95 см |
| Тереңдігі | 13 қараңыз |
| Қосымша ақпарат | Қуат ашасы: Еуро стандарты |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | тар, қылшақпен |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 1.2 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 24х13х95 см |
| Қуатты реттегіш | тұтқада |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | қосымша функциялар жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 24 см |
- Бағасы: 13 230 ₸







