
Xiaomi Robot Vacuum S20+ ақ робот шаңсорғыш
- Бар
- Коды:120554885
178 139 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Xiaomi Robot Vacuum S20+ робот-шаңсорғыш — ақылды шешім үйіңіздің тазалығы үшін, біріктіретін жоғары сору қуаты және инновациялық технологиялар бір құрылғыда.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Сору қуаты 6000 Па — кез келген беттерден шаң мен кірді тиімді кетіреді.
- 🔒 Автономды жұмыс 170 минутқа дейін — үлкен аумақтарды бір зарядта тазалау.
- 🌐 Смартфоннан басқару — кез келген уақытта тазалауды орнату және бақылау.
- 🗺️ Үй-жай картасын құру — сапалы тазалау үшін маршрутты оңтайландыру.
- 💧 Ылғалды және құрғақ тазалау — едендерге күтім жасаудағы әмбебаптық.
Бағалайтын бос емес адамдар үшін қолайлы тазалық және ыңғайлылық күнделікті өмірде. Әртүрлі жабын түрлері бар пәтерлер мен үйлер үшін өте қолайлы.
Тазалықты еш қиындықсыз сақтау үшін тазалау режимін кесте бойынша пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 6.4 кг |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | робот шаңсорғыш, қондыру станциясы, қуат адаптері, щетка, бүйірлік щетка, еден жууға арналған шүберек, құжаттама |
| Жұмыс уақыты | 170 мин |
| Биіктігі | 350 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, беттің түрін анықтау датчигі |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 290 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 450 мл |
| Сору қуаты | 6000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 150 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 60 Вт |
| Режимдер мен функциялар | тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, өздігінен зарядтау, кесте бойынша тазалау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | смартфоннан басқару |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын, Орыс |
- Бағасы: 178 139 ₸





