
Шаңсорғыш HAUSLER Bayern Turbo Jet HLS-20TT5SC8/BLRG қызыл
- Бар
- Коды:128015689
59 890 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🔹 Шаңсорғыш HAUSLER Bayern Turbo Jet HLS-20TT5SC8/BLRG
✅ Қуаты: 2000 Вт, сору — 400 Вт — кез келген ластануды жеңе алады
✅ Шаңға арналған контейнер — 2,5 л, тазалау оңай
✅ Ұсақ сүзгі — шаңның ең ұсақ бөлшектерін ұстайды, ауаны таза ұстайды
✅ Ықшам өлшемдері (21×24×20 см) және салмағы 5 кг — жеңіл және маневрлі
✅ Телескопиялық түтік және 4 метрлік желілік бау — тазалауға ыңғайлы
✅ Жабдық: кілемдерге арналған турбо щетка, еденге және диванға арналған щеткалар, 2—де 1 саптама, шағын турбо щетка және т.б. - кез келген беттерге арналған әмбебаптық
HAUSLER-мен жайлылық жаса! 🏠✨
✅ Қуаты: 2000 Вт, сору — 400 Вт — кез келген ластануды жеңе алады
✅ Шаңға арналған контейнер — 2,5 л, тазалау оңай
✅ Ұсақ сүзгі — шаңның ең ұсақ бөлшектерін ұстайды, ауаны таза ұстайды
✅ Ықшам өлшемдері (21×24×20 см) және салмағы 5 кг — жеңіл және маневрлі
✅ Телескопиялық түтік және 4 метрлік желілік бау — тазалауға ыңғайлы
✅ Жабдық: кілемдерге арналған турбо щетка, еденге және диванға арналған щеткалар, 2—де 1 саптама, шағын турбо щетка және т.б. - кез келген беттерге арналған әмбебаптық
HAUSLER-мен жайлылық жаса! 🏠✨
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4 м |
| Негізгі | |
| Сору қуаты | 400 Вт |
| Қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 21 қараңыз |
| Тереңдігі | 24 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | Еденге арналған щетка Саптама 2-і 1-де Дөңгелек щетка Диванға арналған щетка Шағын турбо щетка Қатты едендерге арналған щетка |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 2.5 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | Ш20смхГ24смхХ21 |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | желілік бауды автоматты орау, шаң кенелерінен тазалау |
| Түсі | Қызыл |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 2 |
| Ені | 20 см |
- Бағасы: 59 890 ₸








