
Робот-шаңсорғыш Xiaomi Robot Vacuum X20 Max D109GL қара
- Бар
- Коды:129316268
313 857 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлығы бір құрылғыда Жоғары температуралы сүрткіш жастықшаларды автоматты түрде жуу және ыстық ауаны жылдам кептіру бар базалық станция Терең жиекті тазалауға арналған ұзартылатын сүрткіш кронштейні Ауыр жүкті сорғыш желдеткіш үрлегіші етка шаш қиюға қарсы, тиімді және оңай тазалауға арналған Кілемді автоматты түрде көтеру арқылы интеллектуалды кілемді тану сүрткіш жастықшалар Құрылымдық жарықпен және жиектерінде лазермен кедергілерді айналып өтудің дәл жүйесі Төрт жетекші технология, жоғары сапалы тазалау үшін тиімді ынтымақтастық Дәл тазалау үшін қалыңдығы 2 мм-ге дейінгі жиектерді тазартады жиектер миллиметр деңгейінде. Қабырғалармен, үстел аяқтарымен және басқа аумақтармен соқтығысқан кезде тазалауды тамаша тазалау үшін автоматты түрде 40 мм ұзартылады. Едендерді мұқият және мұқият тазалау үшін адамның қолын имитациялауға арналған. Сіздің виртуалды үйіңіз Қолданбаларды басқаруды қолдау Google және Alexa қолдауы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Шу деңгейі | 50 дБ |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | шаң салғыш, сүзгі, щетка және қақпақ орнатылған |
| Зарядтау уақыты | 360 мин |
| Жұмыс уақыты | 120 мин |
| Биіктігі | 563 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, беттің түрін анықтау датчигі, құлау датчигі, биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Қосымша | Кілемдердің шеттерін мұқият тазалауға және қорғауға арналған тартылатын және көтерілетін бүйірлік щетка |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 400 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 400 мл |
| Сору қуаты | 8000 Па |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 200 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 55 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, кедергілерді айналып өту, үй-жай картасын құру, баспалдақтарды тану, өздігінен зарядтау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Ені | 420 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын, Орыс |
- Бағасы: 313 857 ₸










