
TROUVER RLP23SE/RLP53HE P50 Ультра ақ робот шаңсорғыш
- Бар
- Коды:138453318
357 986 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Trouver P50 Ultra робот шаңсорғышы - қуатты өнімділікті смарт мүмкіндіктермен үйлестіретін жоғары технологиялық құрғақ және дымқыл тазалау құрылғысы. Навигация жүйесі мұқият және тиімді тазалауды қамтамасыз ете отырып, аумақты дәл сканерлейді.
Шаңсорғыш қолданба арқылы басқаруды қолдайды, сонымен қатар Яндекс Алиса және Маруся дауыстық көмекшілерімен өзара әрекеттеседі — тазалауды іске қосу және басқару бір дауыспен қол жетімді. Интерфейс және дауыстық хабарландырулар толығымен орыс тілінде, бұл пайдалануды жеңілдетеді.
Шаңсорғыш қолданба арқылы басқаруды қолдайды, сонымен қатар Яндекс Алиса және Маруся дауыстық көмекшілерімен өзара әрекеттеседі — тазалауды іске қосу және басқару бір дауыспен қол жетімді. Интерфейс және дауыстық хабарландырулар толығымен орыс тілінде, бұл пайдалануды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Салмақ | 4 кг |
| Тазалау түрі | Ылғалды |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | 13 |
| Жұмыс уақыты | 100 мин |
| Биіктігі | 103 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, құлау датчигі, биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 80 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 200 мл |
| Сору қуаты | 19000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 250 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 75 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, кедергілерді айналып өту, тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, өздігінен зарядтау, кесте бойынша тазалау |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын, Орыс |
- Бағасы: 357 986 ₸










